5 книг про жінок, які ви маєте прочитати

kniga_babochki_pticy_cvety

Ви любите спостерігати за красивими жінками? А за успішними? Зазвичай, це дуже надихає кожну із нас до руху вперед. Тому пропонуємо вам підбірку книг про успішних та сильних жінок світу цього. Після прочитання, ми упевнені, вам точно захочеться стати ще кращою версією себе і підкорювати нові вершини.

Мішель Обама «Становлення»

Книга, яку за останній рік прагне прочитати чимало жінок. І не тільки. Одна із перших леді Сполучених Штатів Америки стала справжінісінької легендою епохи. Її значимість для Америки і світу загалом важко перебільшити.

Ініціативи, котрі провадила Мішель під час президенства свого чоловіка Барака Обами, досі відгукуються і досі. І стосуються вони далеко не лише політики. Темношкірка дружина президента вміло відстоювала права жінок, запровадила не в одну американську сім’ю здоровий спосіб життя. Зрештою, за часів Обами Білий дім назвали найгостиннішим серед усіх правлінь. І причетною до цього була безпосередньо ця мужня жінка.

36ae228d3fe1f15e999fd5a8c10a227f

У своїй авторській книзі розповідає про власне становлення. Це історія маленької Мішель, котра росте, не уникаючи падінь і поразок. І всім цим радо ділиться із читачами з цілого світу. Ця книга справді надихає.

Клариса Пінкола Естес «Жінки, що біжать із вовками»

Безперечно, варта уваги. Цю книгу перевидають вже 25 років і вона заслужено аж 144 тижні трималась бестселером у New York Times. Її купили два мільйони разів. Що ж такого цікавого розповідає автор?

unnamed

Доктор психології порівнює жінок із вовками, наче у них – споріднена природа. Авторка довгий час досліджує вовків і таким чином викристалізовує новий архетип жінки – Дикої жінки. Загалом це книга, яку краще один раз прочитати, аніж кілька разів про неї послухати. Авторка працювала над нею два десятки років, а 42 рази їй відмовляли у видавництві.

Серія «Маленьким про великих!»

Історії про жінок ХХ сторіччя, яку зуміли стати відомими на весь світ. Тут і про Коко Шанель, і і Марію Кюрі, і Одрі Хепберн… Загалом: від шукачок пригод і до науковиць. Кожна книга – маленький екскурс в історію, який детально і дуже цікаво знайомить читачів із тогочасним світом і тим, як ці великі жінки творили свої величні справи. Ця серія цікава не лише з історичної точки зору. Насправді це дуже потужний стимул для кожної із нас до руху вперед.

726246_5_big

Світлана Аліксієвіч «У війни нежіноче обличчя»

Важка емоційно, але дуже сильна книга. Рецензенти називають її книгою-сповіддю письменниці, документом людської пам’яті. Це історії жінок, яким війна дала в руки зброю для захисту рідної землі від фашизму. Таке собі дослідження духовного світу жінок, що виживали в нелюдських умовах війни.

t2qxajd9fzfmnrpec7wy

І попри те, що читати книгу важко, вона варта того. Адже наше життя складається не лише із радісних моментів.

Стівен Кінг «Роза Марена»

Надзвичайно актуальне чтиво у наш час. Йдеться про домашнє насильство у всій його божевільності.Головну героїню упродовж років б’є чоловік. Вона терпить довго, але чи зможе викреслити минуле і почати все спочатку?

king-rosa-marena

Зможе, коли одного разу крапля її власної крові на постільній білизні не змусить сказати: «Стоп». Як вона насмілюється піти від чоловіка, який працює у поліції і якого дико боїться, ви зможете прочитати. Буде цікаво. Це книга, котра може стати посібником для тієї, якій уже несила терпіти, але що робити далі – не знає.