Фільми про сильних і для сильних жінок


01 May, 2023
aldplpooa.jpg (310.74 Kb) Жінки-лідери, активістки, бізнесвумен, науковиці, артистки, співачки — цих всіх жінок об'єднує сила. Сильні жінки — це ті, хто стоїть на висоті своїх можливостей та не боїться пройти складні шляхи, щоб досягнути своїх цілей. Їхні історії надихають та показують, що немає нічого неможливого для тих, хто має силу волі та рішучість. Ми підібрали для вас мотиваційні фільми про сильних жінок, які вам точно сподобаються!

Суфражистка (2015)

nova_sufrazhistka.jpg (64.13 Kb)

Це важлива історія суфражисток, яка нагадує нам про важливість прав жінок і про те, якою ціною вони доводили свої вимоги до влади. Сюжет фільму розповідає про роботу справжніх суфражисток — жінок, які відчайдушно боролися за свої права, демонструючи активну громадянську позицію і не боячись стикатися з насильством та репресіями з боку влади Великої Британії 20 століття.

Битва статей (2017)

batl.jpg (127.06 Kb) Гледіс Гелдмен та Кінг обурюються через різницю в призовому фонді тенісного турніру, де чоловіки отримують більше, ніж жінки. У відповідь вони створюють окремий жіночий турнір. У той час як Біллі Джин, яка є одруженою, починає стосунки зі перукаркою Мерлін Барнетт. Боббі Ріггс, колишній тенісист має ігрову залежність, що призводить до конфліктів з дружиною. Він вирішує продемонструвати перевагу чоловічого тенісу та пропонує матч з Біллі Джин, яка відмовляється. Маргарет Корт згодна зіграти проти Ріггса, але на корті виявляється, що Ріггс є сильнішим…

Щоденник пам’яті (2004)

szodennik.jpg (236.44 Kb)

Чи ви вірите у любов може пережити час та бути сильнішою за будь-які перешкоди? Фільм розповідає історію юного Ноа та простої, але прекрасної дівчини Еллі. Вони зустрілися одного літа і закохалися в одне одного, проте їхні стосунки перервало початок Другої світової війни. Ноа приєднався до армії, а Елла стала медсестрою. Через довгі роки розлуки вони знову зустрілися, проте вже в старості. Чоловік починає доглядати за хворою дружиною, і пізніше знаходить старий щоденник із записами про їхнє кохання...

Залізна Леді (2011)

zalizna_ledi.jpg (68.04 Kb)

У фільмі розглядається життя Тетчер від моменту, коли вона була простою дівчиною з маленького містечка, до її підйому на політичну вершину та глобального визнання. ДФільм показує її політичні перемоги, а також важкі моменти, які довелося пережити на шляху до успіху. Крім того, фільм звертає увагу на стосунки Маргарет Тетчер з її чоловіком та дітьми, а також на відносини з іншими політичними лідерами.

Посмішка Мони Лізи (2003)

posmishka.jpg (115.04 Kb)

Кетрін Вотсон надихає та переконує своїх учениць про необхідність боротися за своє існування та успіх. Вона закликає їх вірити в себе, навчатися, щоб забезпечити своє майбутнє та професійну кар'єру, а не підкорятися стереотипам про традиційну роль жінок у суспільстві. За допомогою своїх уроків мистецтва вона намагається довести молодим жінкам, що вони можуть реалізувати свої мрії та амбіції, не залежно від того, що каже суспільство. У фільмі розглядаються важливі соціальні проблеми, такі як аборт, дискримінація лесбійок та складність вибору між сімейним життям та професійною кар'єрою. Також показуються скандальні питання про вагітність студенток та складнощі контрацепції у коледжах.

Коко до Шанель (2009)

koko.jpg (37.55 Kb)

Фільм розповідає про життя неймовірно сильної жінки-дизайнерки, яка змінила моду світу та зробила безсмертними свої ідеї та інновації в галузі моди. Він заохочує глядачів не тільки до того, щоб дивуватися жінці, але і до того, щоб думати про те, як вони можуть досягти своїх мрій та змінити світ.

Фріда (2002)

frida.jpg (63.8 Kb)

Фільм розповідає про життя талановитої художниці Фріди від її дитинства до смерті, а також про її творчий шлях і боротьбу з травмами, що супроводжували її протягом життя. Також у фільмі зображено відносини Фріди з її чоловіком, як і вона митцем Дієго Ріверо, а також з іншими видатними художниками й інтелектуалами того часу. Розкриваються також політичні погляди Фріди і її активна участь у боротьбі за права жінок та революційний рух в Мексиці.

Малена (2000)

malena.jpg (105.79 Kb)

Малена викликає захоплення та пожадливість серед чоловіків, що живуть в невеличкому італійському місті. Проте, коли її чоловік відправляється на фронт, її життя різко змінюється. До головної героїні погано ставляться місцеві жінки, які бояться, що вона забере їхніх чоловіків. Історія показує, як Малена бореться зі своїми труднощами та як вона знаходить силу продовжувати жити попри труднощі.

Маленькі жінки (2019)

mal_zhin.jpg (139.8 Kb)

Фільм розповідає історію чотирьох сестер — Джо, Меґ, Емі та Бет — під час Громадянської війни в Америці. Кожна з сестер має свої мрії та амбіції, і вони прагнуть знайти своє місце в житті. Джо мріє стати письменницею та писати книжки, які змінять світ, Меґ мріє про розкішне життя та багатого чоловіка, Емі мріє стати успішним художником, а Бет просто хоче бути здоровою та жити щасливо разом зі своєю родиною. То куди приведе вічне змагання дівчат із навколишнім світом, з бідністю та нерівністю, а також зі своїми власними недоліками та слабкостями?


Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали