Як цікаво поєднувати одяг?

golovna_kartinka_kombi_odyagu

Сучасна мода дуже багатогранна і різноманітна, вона потребує чогось цікавого і незвичайного. Щоб виділятися серед величезного натовпу, інколи буває замало одягнути жовтий плащ, чи не так? Не бійтеся експериментувати зі своїм стилем і відчувати своє альтер его, адже ви унікальна особа.

Скажіть чи ви боїтеся поєднувати смугасті панчохи із класичною сукнею від Коко Шанель? Ми підготували для вас поради, які допоможуть вам цікаво поєднувати одяг, адже існує дуже багато способів, просто почніть!

Поради, які допоможуть вам комбінувати цікаво одяг:

Відчиніть дверцята вашої шафи й поставте собі кілька питань: Що ви любите носити? Який ваш особистий стиль?

Наступним кроком враховуйте ситуацію або те, куди ви плануєте йти, власне виберіть одяг, який буде відповідати цій ситуації, зустрічі, події тощо.

Подивіться нарешті у вікно, оцініть погоду та оберіть одяг, який буде вам комфортно носити в таких умовах.

Будьте божевільним вченим, який любить експериментувати зі своїм одягом! Спробуйте різні поєднання, щоб знайти те, що вам подобається. Не бійтеся поєднувати різні кольори, текстури та стилі, якщо навіть вам здається це дивакуватим та смішним, головне чи вам це поєднання подобається.

Допомога друга! Якщо ви не впевнені, чи ваш зібраний образ, чи капсули одягу пасують до вашого стилю, ви можете сміливо попросити допомоги у своїх друзів або проконсультуватися зі стилістом.

Базові речі допоможуть у цікавому поєднанні вашого одягу!

baza2

Непоганою порадою для початківців-модників — це використання капсул базового одягу. База або класика в одязі – це такі речі, які можна поєднувати з абсолютно будь-чим. Вони є основою вашого гардероба.

Ви можете спочатку поєднати один яскравий елемент в одязі із базою, наприклад, білу футболку із яскравими штанами. Згодом, ви можете поступово додавати ще кілька яскравих або навпаки нюдових елементів до ваших епатажних або стандартних образів.

Створення базових капсул одягу точно вам допоможе краще відчувати перехід від чого класичного до більш екстравагантного, таким чином ви зможете відчувати перехід та трансформування образів під ваш настрій або для дрескоду певного заходу.

Приклад класичних капсул одягу:

Біла футболка + сині джинси + кросівки = повсякденний образ

Чорна сукня + класичні босоніжки = коктейльний образ

Цікаві елементи одягу, які зроблять ваш образ унікальним!

yaskrava_cocya

Не бійтеся додавати різноманітні акценти. Акценти – це такі речі, які додають родзинку вашому образу. Йдеться про аксесуари, сумки, ремінці, прикраси, яскраві шкарпетки, панчохи, взуття, хустинки тощо. Також акценти можуть бути яскравим кольором, цікавим принтом або незвичайним кроєм на вашому одязі.

Якщо до вашого класичного образу додати kawaii-сумку у вигляді зеленої жаби? Хіба це не чудово? Звичайно, обов’язково зважайте на свій комфорт і власні вподобання, адже це найголовніше у поєднанні різного одягу між собою.

Пам’ятайте, що необов’язково, щоб це було яскраво, ви можете чудово поєднувати й класичні кольори між собою. Не існує єдиних правил, як поєднувати одяг(навіть, якщо вони існують, не бійтеся їх порушувати) обов’язково спробуйте різні поєднання, щоб знайти те, що вам подобається.