10 ідей зимового манікюру, які під силу кожному

winter_nail8

Наші ідеї підкажуть, як створити на своїх нігтях найвеселіший зимовий манікюр.

Нігті – це чудове полотно для власної творчості й створення настрою. Тому варто скористатися нагодою і провести останній місяць зими із найвеселішими зимовими мотивами на власних нігтях. У дизайнерському манікюрі актуальні всі зимові атрибути: Різдво і Новий рік, святкові ялинки, кумедні сніговики чи витончені сніжинки. Якщо ви хоча б раз пробували намалювати на папері зимовий будиночок, сніговика чи падаючі сніжинки, то чому б не спробувати відтворити усе це на своїх нігтях. Не обов’язково бути досвідченим майстром манікюру, щоб перенести уже готові ідеї на свої нігті. Усе, що вам потрібно – це кілька тоненьких пензлів для малювання дрібних деталей, лаки для нігтів, акрилові фарби різних відтінків і, звісно, трішки терпіння.

1. Ідеї для зимового манікюру – веселі картинки

winter_nail1

Цей веселий зимовий манікюр перенесе вас у безтурботне дитинство, коли ви могли дивитися мультфільми досхочу. Для цього дизайну вам знадобляться акрилові фарби червоного, блакитного, білого та жовтого кольорів. Покрийте усю поверхню нігтя блакитним лаком і намалюйте на ньому веселі фігурки, які наче зійшли з улюблених мультфільмів.

2. Ідеї для зимового манікюру – замерзлі нігті

winter_nail2

Сніжного зимового дня оголені дерева перетворюються на сивоголових чоловіків, набундючені птахи сидять на гілках, а люди у теплих домівках спостерігають за цією містерією крізь вікна. Чому б не відтворити цю морозну атмосферу на своїх нігтях? Візьміть якомога більше білих та синіх відтінків лаку і додайте кілька деталей морозного м’ятного кольору для відображення холодного повітря.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)

3. Ідеї для зимового манікюру – сніжинки на нігтях

winter_nail3

Матінка природа створила чимало чудес навколо нас, і одне із них – це унікальні сніжинки, які легко танцюють у повітрі і падають на землю м’яким килимом. Перенесіть це диво на свої нігті. Створіть усій поверхні нігтя плавний кольоровий перехід у холодних рожевих та фіолетових тонах, а зверху намалюйте великі діагональні сніжинки.

4. Ідеї для зимового манікюру – святковий час

winter_nail4

Усе, що нагадує вам про свята і дарує радість, має право з’явитися на ваших нігтях: кумедний сніговик, кольоровий льодяник, пара теплих в’язаних рукавичок чи листочки різдвяника. Стильна підказка: виконайте цей манікюр у білих, червоних і зелених тонах.

5. Ідеї для зимового манікюру – зимові дерева

winter_nail5

Оголені дерева у зимовому парку виглядають такими беззахисними перед сніговими заметілями і морозами. Чорні, білі та морозні м’ятні відтінки перенесуть зимові дерева на ваші нігті, де ви дбатимете про них до самої весни.

6. Ідеї для зимового манікюру – зелено-червоні святкові нігті

winter_nail6

Коли часу мало і терпіння не вистачає, цей зелено-червоний святковий манікюр стане у нагоді. Один ніготь покрийте зеленим кольором і додайте кілька різноколірних крапок, інший – біло-червоними смугами. Решту зелених нігтів прикрасьте по краю ялинками-трикутничками.

7. Ідеї для зимового манікюру – холодні дні, холодні нігті

winter_nail7

Одні з найпопулярніших тем для зимових листівок – це засніжені ялинки і дерев’яні будиночки із привітними жовтими вогниками у вікнах. Ця зимова казка може перенестися на ваші нігті й повсякчас нагадувати про тепло рідного дому.

8. Ідеї для зимового манікюру – калинові нігті

winter_nail8

Червоні ягоди калини виглядають наче вогники у білому засніженому саду. А червоногруді снігурі не проти поласувати ягідним частуванням. Чому б не позичити у зими цей яскравий мотив і не любуватися ним на своїх нігтях? Покрийте усю нігтьову пластину білим кольором і проявіть свою творчість у зображенні крихітних ягідних гілочок та симпатичних снігурів.

9. Ідеї для зимового манікюру – в’язані нігті

winter_nail9

В’язаний манікюр став одним із основних трендів цього сезону, і ми пропонуємо вам прикрасити свої нігті класичними узорами теплого зимового светра. Спробуйте почергово червоні та блакитні смуги з різними формами – сердечками, зигзагами та трикутниками. І ще одна класна ідея – відтворити на нігтях вишиванку у білих та червоних тонах.

10. Ідеї для зимового манікюру – засніжене місто

winter_nail10

Для натхнення прогуляйтеся засніженими вулицями зимового міста, а після повернення додому відтворіть усе побачене на своїх нігтях – засніжені дерева, лавочки у скверику, міські ліхтарі, старий годинник, дитину, яка ліпить сніговика, та саночки, готові до спуску з гірки.