5 порад як зробити свій макіяж стійкішим в дощову погоду

555-porad-yak-zrobiti-svii-makiyazh-stiikishim-v-doszovu-pogodu

Що стосується волосся, то найскладніше, напевно, це зберегти зачіску в дощовий день, але в такий день слід приділити увагу і макіяжу.

В даній статті ви знайдете кілька порад відомих візажистів, які допомагають отримати правильний і стійкий макіяж в дощові дні.

1. Замініть свої звичайні румяни персиковго або рожевого кольору

Яскраві рум’яни більше підходять для яскравих та сонячних днів. В дощові дні використовуйте кремові рум’яни і уникайте явного скульптурування або занадто великої кількості бронзаторів і хайлайтерів в дощову погоду.

2. Обирайте водостійку туш для вій

Щоб запевнитись, що ваша туш для вій вистоїть перед осіннім або весняним дощем запевніться, що на етикетці написано WATERPROOF (водостійка). Якщо трапиться так, що ваші очі, не просто піддадуться зовнішній вологості, а намокнуть, то ніколи їх не тріть. Підсушіть або злегка промокніть м’якою серветкою, щоб не розмазати.

tush-porad-yak-zrobiti-svii-makiyazh-stiikishim-v-doszovu-pogodu

Читайте також: Б’юті трюки, які знадобляться кожній зайнятій жінці

3. Якісна губна помада

Вулична вологість під час дощу, не дасть дешевій та не якісній помаді довго бути на ваших губах. Тому, якщо ви любите робити акцент в макіяжі на губах, то вам прийдеться інвестувати в свою косметику. Якщо ви не планували закуповувати нові помади в цьому сезоні, то скористайтеся олівцем для губ по всьому контуру перед нанесенням помади, щоб надати їй додаткової стійкості. Також блиск, ймовірно, найгірша ідея в дощову і вітряну погоду. Ви не тільки відчуєте прилиплий до ваших губ пил та волосся, але і виглядати вони будуть як лід після хокею. Ви можете зробити вибір на користь матової помади.

pomada-porad-yak-zrobiti-svii-makiyazh-stiikishim-v-doszovu-pogodu

Читайте також, як зробити Апельсиновий цукровий скраб для тіла

4. Використовуйте основу для макіяжу

Основа для макіяжу в поєднанні з легким кремом утримає ваш макіяж набагато довше. Вона допоможе закріпити і зволожуючий крем, який ви вже завдали, і тональний крем, який ви завдасте поверх.

tonalnuy-porad-yak-zrobiti-svii-makiyazh-stiikishim-v-doszovu-pogodu

5. Використовуйте легкі тональні засоби

Секрет стійкого макіяжу на шкірі – це створення водонепроникної основи. Якщо вам потрібне максимально стійке покриття, щільна тональна основа – це найгірший вибір в дощові дні. Якщо ви не хочете, щоб ваш тональний крем розтанув за лічені години, незважаючи на хороший праймер, використовуйте легкий тональний крем і злегка пройдіться зверху пудрою, щоб закріпити макіяж.