5 звичок, які додають віку


06 November, 2020

Жодна жінка не бажає передчасної зустрічі зі старістю. Однак, сама цього не підозрюючи забирає у себе молодість. Ми розповімо вам про шкідливі звички, які крадуть красоту і додають віку.

1. Прагнення до багатозадачності

1-zvichok-yaki-dodayut-viku.jpg (115.58 Kb)

Якщо ваш список справ ніколи не зменшується, то стрес від надмірної активності відображається на тілі. Вважається, що багатозадачність це хороша звичка. Однак, насправді багатозадачні люди нічого не доводять до кінця. Таким чином утворюється лише стрес.

. .
. .

Вчені довели, що надмірний стрес призводить до вивільнення вільних радикалів, які впливають на процес старіння. Фахівці радять спробувати зосереджуватись на одній справі, після завершення якої переходити до наступної. Не потрібно намагатись встигнути все.

. . . .

2. Регулярні телемарафони

2-zvichok-yaki-dodayut-viku.jpg (98.3 Kb)

Провести один день за серіалом це одне. А регулярні перегляди телевізора провокують проблеми зі здоров'ям і появу темних кіл під очима.

3. Ігнорування крему навколо очей

3-zvichok-yaki-dodayut-viku.jpg (38.34 Kb)

Навіть елементарний догляд повинен включати в себе крем для шкіри навколо очей. Він попереджає появу зроршок. Шкіра навколо очей дуже ніжна, саме тому зрошки в цій зоні появляються найшвидше. Зволоження цієї зони зупине старіння обличчя на декілька років.

. . . . . .

4. Недооцінка впливу ультрафіолетового випромінювання

4-zvichok-yaki-dodayut-viku.jpg (97.22 Kb)

Ігнорування сонцезахисних кремів призводить до надлишку ультрафіолету в організмі, що є наслідком появи зморшок. Але пам'ятайте, що вітамін D є життєво необхідним для людини. При тривалій недостатності сонячного світла, виникають порушення фізіологічної рівноваги організму, розвивається "світлове голодування". Вирішенням проблеми є використання засобів з SPF фільтрами.

Негативний вплив ультрафіолетове випромінювання має на очі та зір. Для захисту очей від шкідливого впливу, потрібно використовувати соцезахисні окуляри або лінзи, які затримують до 100% ультрафіолетових променів.

. . . . .

5. Нехтування рукавицями взимку

5-zvichok-yaki-dodayut-viku.jpg (152.75 Kb)

Вік видають руки. Якщо не доглядати за руками належним чином, то почанає з'являтись пігментація, сухість, шкіра стає грубшою. В результаті з'являються зморшки. Зимою ходити в рукавичках є необхідною умовою захисту рук від холоду та сухості. Також, не потрібно забувати про зволожуючи крем для рук.

Не забудьте підписатися на Наш канал:

Схожі матеріали