Блискучий двохтоновий манікюр за одну хвилину (відео)

2-htonovui_manicure

Ми пропонуємо вам спеціальне відео, котре всього за одну хвилину навчить вас накладати двохтоновий блискучий манікюр на ваші нігтики. Можливо ви вже використовували цю техніку, а можливо відео буде вам корисним, і з ним ви знайдете ще один цікавий спосіб робити себе ще більш красивою та привабливою!

Аби ви краще розуміли те, що відбувається на екрані вашого монітору, пропонуємо вам невеличку інструкцію нанесення цього манікюру всього у 7 кроків!

  1. Протріть ніготь спеціальною пилочкою (такі можна купити в будь якому супермаркеті) та тканиною або губкою, аби зняти з нігтя зайвий бруд, що заважатиме нанесенню манікюру.
  2. Нанесіть Протеїн Бонд на ніготь. Це без-кислотний праймер, на який краще витратити зайву гривню. Наноситься він аби захистити ніготь, в тому числі від «зношуваності» та пошкоджень.
  3. . . . . . . . .

  4. Нанесіть базовий шар лаку та висушіть під ультрафіолетовою лампою або під лампою LED. Сушити потрібно протягом 2 хвилин під ультрафіолетовою, або одну хвилину під лампою LED.
  5. Зніміть липку поверхню з нігтя сухою серветкою. Не тканинною, аби ніготь залишився чистим.
  6. Наносимо візерунок на ніготь. Його можна нанести за допомогою штампу, як це показано на відео. На крайній випадок можна використати спеціальні візерунки, що продають у магазинах.
  7. Після висихання наносите тонкий шар захисного, прозорого лаку та сушите під лампою LED протягом одної хвилини, або ж під ультрафіолетовою лампою протягом двох.
  8. Витріть шар лаку, що раніше потрапив вам на шкіру, можна із допомогою спеціальних розчинів.

Продовжуйте експериментувати із вашим манікюром! Адже це справжнє мистецтво!