Догляд за шкірою обличчя восени: маски для сухої шкіри

Найкраще підтримати стан шкіри обличчя восени допоможуть осінні маски, приготовлені в домашніх умовах. Приготувати маску вдома зовсім нескладно, тим більше, що осінній врожай цьому неабияк сприяє.

osinni_maski_dlya_suhoi_shkiri

Для того, щоб результат не забарився, потрібно дотримуватись деяких правил приготування та використання масок. Перш за все, потрібно пам’ятати, що маску ми готуємо безпосередньо перед використанням. Перед нанесенням маски, шкіра повинна бути чистою (достатньо добре вмитись водою). Маски, які сьогодні Krasainfo пропонує приготувати, потрібно використовувати двічі на тиждень.

Осіння маска для сухої шкіри 1

На дрібній тертці натерти 1 морквину, додати 1 жовток та 1 ч.л.олії, ретельно все перемішати. Суміш нанести на обличчя на 20хв., опісля змити теплою водою.

Осіння маска для сухої шкіри 2

Зблендерувати 100 г капусти, додати 1ст.л.теплої мигдальної олії. Суміш нанести на обличчя, через 20 хв.змити прохолодною водою.

Цікаве відео на нашому каналі

Осіння маска для сухої шкіри 3

Зблендерувати 1 помідор, додати 1 ст.л.муки і 1 ч.л.лимонного соку. Нанести на обличчя, через 25 хв.змити теплою водою.

Осіння маска для сухої шкіри 4

На дрібній тертці натерти 1 спіле яблуко, додати 1 ч.л.меду і пару крапель оливкової олії. Нанести суміш на обличчя на 25 хв., змити прохолодною водою.