Як позбутися від слідів після прищів

slidi_vid_prisziv

Прищі – далеко не єдина проблема, яка змушує соромитися власного зображення в дзеркалі. При неправильному лікуванні вони часто викликають більш довготривалі неприємні наслідки – непривабливі червоні сліди, рубці і навіть шрами. Але, на щастя, способів позбутися від них існує багато.

Народні засоби в боротьбі зі слідами після акне

Лимонний сік

Лимонний сік дозволить освітлити колір шкіри. Змішайте 2 чайні ложки соку з білком одного яйця і нанесіть точково на сліди, або на ціле обличчя. Тримайте маску 15 – 20 хвилин, тоді змийте і зволожте шкіру кремом.

Алое вера та огірок

Для приготування цієї маски натріть один огірок на терці і добавте до нього 1 – 1,5 гелю алое вера і точково нанесіть на сліди, через 15 – 20 хвилин змийте та зволожте кремом.

Олія чайного дерева

Дуже ефективний і простий засіб в боротьбі зі шрамами на обличчі. Просто нанесіть точково на червоні плями всього лише краплю олії. Цей засіб можна застосовувати щоденно, але не частіше ніж 1 раз на день, так як олія чайного дерева є достатньо концентрованою.

Косметологічні методи проти слідів на обличчі

У разі, коли домашні засоби неефективні, або не допомагають повністю, кабінет косметолога залишається єдиним рішенням. Вибравши оптимальну для себе процедуру, можна не тільки позбутися від червоних плям, але й розгладити шкіру, прибравши рубці і навіть невеликі шрами. Пілінг обличчя різного типу – найбільш оптимальна процедура, яка допоможе впоратися з проблемою.

Хімічний пілінг

Шкіра обробляється спеціальними кислотами, які впливають на серединний шар епідермісу. Використовується найчастіше фруктова кислота, що видаляє верхній ороговілий шар шкіри, а разом з ним і непривабливі плями.

Ультразвуковий пілінг

За допомогою спеціального приладу і додаткових препаратів очищаються пори, розгладжується шкіра обличчя, а сліди від прищів пропадають, ніби їх і не було. Ця процедура абсолютно безпечна і не залишає ніяких наслідків. Це найбільш м’який спосіб косметологічного впливу.

Механічний пілінг

Мікродермобразія – спосіб забути про плями і навіть про великі рубці на шкірі. Мікрокристали оксиду алюмінію, за допомогою спеціального апарату очищують шкіру і чудово вирівнюють її. Всього через кілька сеансів шкіра обличчя стане ідеальною.