Готуємо руки до зими

doglyad_za_shkiroyu_ruk_vzimku

Зима вже не за горами, а перші заморозки вже про себе нагадали. В осінньо-зимовий період особливого догляду потребують волосся, шкіра обличчя і рук. Сьогодні поговоримо про те, яким має бути догляд за шкірою рук в осінньо-зимовий період. Отже, яких простих правил потрібно дотримуватись, щоб руки виглядали гарно і молодо, читайте далі.

Вода

Категорично заборонено мити гарячою водою руки для того, щоб їх зігріти. Миття рук в гарячій воді викливає сухість шкіри і провокує роздратування шкіри.

Крем

В холодну пору року потрібно користуватись живильним кремом. Він захистить шкіру рук від зсухості та почервонінь. Наносити такий крем на шкіру рук потрібно хоча б за 20-30 хв.перед виходом надвір. Ідеальним варіантом є використання живильного крему впродовж дня, тому добре було б носити його з собою, і на роботі чи навчанні при можливості наносити на руки.

Цікаве відео на нашому каналі

Комплексний догляд

Щоб підтримувати красу шкіри рук, потрібно пам’ятати, що тут потрібен комплексний догляд. Тому не забувайте про м’які пілінги для рук та різноманітні ванночки.

Парафінотерапія

Процедура парафінотерапії вже багатьом знайома, адже в сучасних салонах краси пропонують зробити її перед манікюром. Парафінотерапія захистить шкіру рук від сухості, обмороження та сповільнить вікові зміни шкіри.

Водний баланс

Щоб підтримувати стан шкіри в нормі, потрібно вживати достатньо рідини. Тут мова йде саме про воду, кава і чай не враховуються. Нестача рідини в організмі провокує сухість шкіри, піддатливість до вітру та морозу.

Рукавички

Не нехтуйте цим теплим аксесуаром. Рукавички врятують від вітру та холоду.