Молочна маска для обличчя

molochna_maska_dlya_oblichchya

Рецепт молочної маски відноситься до тих, що з “бабусиною скрині”, проте деякі косметологи вже встигли її звідти “витягти” і успішно застосовують.

Молоко – чудовий зволожуючий засіб. Молоко містить велику кількість кальцію, вітаміну D і молочної кислоти, яка є одним з кращик складників для пілінгів та очищаючих масок. Ще одним компонентом, який входить до складу молочної маски є мед. Мед – гарний антисептик, очищає пори та виводить з шкіри токсини.

Рецепт молочної маски

    Складники для молочної маски:

  • жирне молоко – 1 ч.л.
  • мед – 1 ч.л.

Складники з’єднати, перемішати до утворення однорідної маси. Перед нанесенням очистити обличчя від косметики/помити водою, витерти насухо і нанести маску. Через 15-20 хвилин маску змити теплою водою, легкими рухами витерти обличчя і нанести крем.

Цікаве відео на нашому каналі

Щоб краще маска трималась на обличчі, до її складу можна включити ще один компонент – вівсянку (1 ч.л.), але маска з вівсянкою підходить для жирної та комбінованої типів шкіри, для сухої шкіри обличчя краще робити двохкомпонентну маску – без вівсянки.

Обережно!

Слід пам’ятати, що мед є алергеном, тому якщо ви не впевнені в тому, чи мед не викличе алергічної реакції, нанесіть краплю меду на шкіру руки і поспостерігайте декілька хвилин. Якщо почервоніння чи висипу нема, можете користуватись маскою!

Будьте красиві!