Секрет краси від Бейонсе

sekret_krasi_beionse

За версією популярного журналу People, співачка Бейонсе – одна з найсексуальніших жінок на планеті. Зірка старанно працює над своїм тілом, намагається правильно харчуватись та щоденно доглядати за шкірою. Саме такий підхід, на думку Бейонсе, робить її тіло красивим, а саму співачку – впевненою у своїй красі.

Правила харчування Бейонсе

Співачка впевнена, що саме правильне харчування – це запорука краси та доброго самопочуття. Бейонсе вважає, що наш щоденний раціон повинні складати найпростіші продукти. Сніданок зірки – це, зазвичай, каші, обід – біле м’ясо і салат, на вечерю – фрукти або овочі.

Фізичні навантаження

Зірка старанно працює над своїм тілом, намагається правильно харчуватись та щоденно доглядати за шкірою. Саме такий підхід, на думку Бейонсе, робить її тіло красивим, а саму співачку – впевненою у своїй красі.

beionse

Догляд за волоссям

Мама співачки перукар, і ще з підліткового віку навчила Бейонсе правильно доглядати за волоссям. Основним секретом свого пишного й красивого волосся Бейонсе вважає відсутність утюжків, плойок та інших девайсів для укладки в повсякденному житті. Співачка якнайрідше намагається користуватись феном, а після кожного миття волосся користується олійкою для волосся. В догляді за волоссям зірка використовує різні маски та обгортування, які допомагають відновити волосся після сценічних зачісок та укладок.

Цікаве відео на нашому каналі

Макіяж та догляд за шкірою

Яскравий макіяж в Бейонсе лише на виступах. Поза концертами співачка користується лише тональною основою, пудрою, рум’янами, тушшю та блиском. Та й такий макіяж вона робить рідко.

Що стосується догляду за шкірою, Бейонсе вважає, що тут головне – регулярність. Вранці та ввечері співачка користується зволожуючим кремом, а з собою завжди носить термальну воду. Важливе правило Бейонсе: ніколи не лягати спати з макіяжем, якою втомленою вона не була б.