Секрет краси від Бейонсе


21 February, 2019
sekret_krasi_beionse.jpg (89.8 Kb)За версією популярного журналу People, співачка Бейонсе - одна з найсексуальніших жінок на планеті. Зірка старанно працює над своїм тілом, намагається правильно харчуватись та щоденно доглядати за шкірою. Саме такий підхід, на думку Бейонсе, робить її тіло красивим, а саму співачку - впевненою у своїй красі.

Правила харчування Бейонсе

Співачка впевнена, що саме правильне харчування - це запорука краси та доброго самопочуття. Бейонсе вважає, що наш щоденний раціон повинні складати найпростіші продукти. Сніданок зірки - це, зазвичай, каші, обід - біле м'ясо і салат, на вечерю - фрукти або овочі.

Фізичні навантаження

Зірка старанно працює над своїм тілом, намагається правильно харчуватись та щоденно доглядати за шкірою. Саме такий підхід, на думку Бейонсе, робить її тіло красивим, а саму співачку - впевненою у своїй красі.
beionse.jpg (199.97 Kb)

Догляд за волоссям

Мама співачки перукар, і ще з підліткового віку навчила Бейонсе правильно доглядати за волоссям. Основним секретом свого пишного й красивого волосся Бейонсе вважає відсутність утюжків, плойок та інших девайсів для укладки в повсякденному житті. Співачка якнайрідше намагається користуватись феном, а після кожного миття волосся користується олійкою для волосся. В догляді за волоссям зірка використовує різні маски та обгортування, які допомагають відновити волосся після сценічних зачісок та укладок.

Цікаве відео на нашому каналі


Макіяж та догляд за шкірою

Яскравий макіяж в Бейонсе лише на виступах. Поза концертами співачка користується лише тональною основою, пудрою, рум'янами, тушшю та блиском. Та й такий макіяж вона робить рідко.
Що стосується догляду за шкірою, Бейонсе вважає, що тут головне - регулярність. Вранці та ввечері співачка користується зволожуючим кремом, а з собою завжди носить термальну воду. Важливе правило Бейонсе: ніколи не лягати спати з макіяжем, якою втомленою вона не була б.

Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали