Мороз і жар: як доглядати за волоссям в період температурних перепадів

volossia_vzymku

Зима – чи не найважча пора для нашого волосся, коли воно піддається контрастним температурним випробуванням. На вулиці йому дошкуляє мороз, а в приміщенні його висушує центральне опалення. А ще ми полюбляємо підсушити волосся феном, чи вкласти гарячою прасочкою. Мабуть, ви й самі помітили, що після холодно-гарячих перепадів волосся сушиться, тьмяніє і електризується. Яким має бути догляд за волоссям в період зимових контрастних температур, вам підкажуть наші поради.

Порада 1. Не переохолоджуйте волосся

Якщо виходячи з дому, ви вагаєтеся, як буде красивіше – з шапкою чи без шапки, однозначно обирайте шапку. Це не просто красиво, але й здорово. Переохолодження волосся завдає йому найбільшої шкоди взимку. Тож оригінальний головний убір стане чудовим доповненням до вашого стилю, і головне – виконає свою першочергову функцію – захистить від холоду голову й волосся.

Ідеальний варіант – це коли все волосся сховане під одягом, щоб воно було в теплі по всій довжині.

Порада 2. Не перегрівайте волосся

Друга крайність, якою ми любимо завдавати стресу нашим кучерям – це фен, прасочка чи плойка. Щоб запобігти перегріванню волосся, постарайтеся максимально обмежити використання цих засобів взимку. Якщо ж ваша укладка цілком неможлива без впливу високих температур, нанесіть на волосся термоспрей, який захистить кутикулу під пошкоджень.

Призвичайтеся мити волосся у ледь теплій воді (не вище 40 С), вона лагідно очистить шкіру і надасть волоссю сяйва.

Порада 3. Зволожуйте волосся

І на вулиці, і в приміщенні взимку ми надмірно втрачаємо вологу. Вологість зимового повітря є нижчою, ніж в інші пори року, а в приміщенні головними «крадіями» вологи є батареї центрального опалення. Результат можемо помітити на собі одразу – це суха шкіра, губи і передусім сухе й тьмяне волосся.

Відновити достатню вологість у кімнаті допоможе спеціальний апарат для зволоження повітря. А для зволоження волосся знадобиться спеціальна косметика.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Порада 4. Оберіть комплексний догляд за волоссям

Сухе й гаряче повітря можуть призвести до різних проблем із волоссям. І в залежності від своєї проблеми обирайте відповідний підхід.

Головне, пам’ятайте: підхід повинен бути комплексним! Не слід сподіватися, що лише шампунь чи кондиціонер врятують кучері від виснаження. Необхідний і шампунь, і додатковий засіб зі спецлінії.

  • Якщо у вас взимку з’явилася лупа – обирайте спеціалізовану косметику для боротьби з цією проблемою.
  • При втраті волоссям сяйва та краси – вашим обов’язковим засобом має стати кондиціонер. Користуватися ним слід після кожного миття голови, і раз на тиждень наносити живильну маску із обраної серії.
  • Особливо страждають взимку кінчики волосся, тому посіченість є найчастішою проблемою. Ховайте волосся під одежею і не поскупіться на сироватку для кінчиків волосся.

Ваші кучері будуть вам вдячні!