Як доглядати за волоссям в холодну пору року

yak_doglyadati_za_volossyam_v_osinno_zimovii_period

Мабуть ви вже зауважили, що восени і ближче до зими волосся стає ламким, сухим, втрачає блиск та електризується. Перепади температури, головні убори з штучних тканини та нестача вологи – погано впливають на волосся. Як доглядати за волоссям та повернути гарний вигляд? Krasainfo пропонує взяти до уваги декілька простих порад.

Не мити голову за годину перед виходом надвір.

В осінньо-зимовий період потрібно забути про звичку мити голову за годину-дві перед виходом з дому. Перш за все, це шкідливо для здоров’я і для волосся також. Навіть якщо ви сушитимете волосся феном, вона не висохне як слід, тим більше, якшо волосся у вас довге чи густе. На морозі вологе волосся стає дуже делікатним і швидко пошкоджується. Краще мити голову ввечері, за ніч вона навряд чи встигне забруднитись.

Не забувайте про живильні засоби.

Якщо у вас сухе та ламке волосся, то потрібно користуватись живильною олією, незмиваючою сирваткою або спеціальним кремом. Ці живильні засоби добре проникають у волосся, живлять його і за рахунок ефірних олій та корисних амінокислот компенсують нестачу вологи і допомагають волоссю менше електризуватись. Здебільшого ці засоби наносять на сухе чи вологе волосся, результат видно за після декількох застосувань.

Цікаве відео на нашому каналі

Обирайте головні убори з натуральних тканин, шапки краще обрати з шерсті чи хутра.

Взимку без шапки чи шалика на голові просто не обійтися. Старайтесь купувати головні убори з натуральних матеріалів, шапки з шерсті чи хутра. Від синтетичних тканин дуже електризується волосся. Щоб шапка зовсім не прим’яла вашу зачіску і не приплюснула волосся, знищивши весь об’єм, користуйтесь мусом для стайлінгу чи спреєм для надання об’єму переди тим, як сушити волосся феном.