“Страус”, “тигр”, “бик” чи “хом’як”? Хто живе поряд з вами

hto_poryad_z_vami_psihotipi_cholovikiv

Як це не дивно, та людей за різними ознаками: рисами характеру, темпераментом, зовнішнім виглядом можна об’єднувати в певні групи, тобто класифікувати. Сьогодні пропонуємо розглянути досить цікаву класифікацію – психотипи чоловіків, в основі якої лежить особливість поведінки чоловіка. Психологи вділяють такі 4 психотипи чоловіків: “хом’як”, “тигр”, “бик” та “страус”.

“Чоловік-хом’як”.

Цей тип чоловіків полюбляє охайність, чистоту в домі, має витончений смак та “золоті руки”, великий романтик. Щоб сподобатись йому, треба забути про натяки та говорити все прямо, поступатись йому і робити так, щоб ваші рішення він вважав за свої.

“Чоловік-тигр”.

Це великий авантюрист, чоловік-сюрприз, має цілеспрямований характер. Цього чоловіка зацікавить загадкова жінка, тому перед ним не слів відразу відкривати всі карти. “Тигр” не відмовиться від флірту, тому потрібно бути обережною.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

“Чоловік-страус”.

Ці чоловіки легко вирішують усі проблеми, мають чудове почуття гумору. Щоб вжитися з цим чоловіком під одним дахом – найкраще пристосуватись до нього, не підганяти, коли він вирішує певні питання, та любити його жарти.

“Чоловік-бик”.

На першому місці у цього чоловіка його родина, він зможе все пробачити, окрім зради. Щоб бути його дружиною, потрібно добре готувати та не сперечатися з ним зайвий раз.