Поради по догляду за волоссям влітку

poradi-po-doglyadu-za-volossyam-vlitku

Літо найвибагливіша та найнебезпечніша пора року для краси. Першою небезпекою є ультрафіолетове випромінювання, яке сприяє старінню шкіри та сушить волосся. Другим фактором є недостатня або надмірна вологість. Отож, оберігати потрібно не лише шкіру тіла та обличчя, але й волосся. Krasainfo ділиться простими порадами, які знадобляться влітку кожній.

1. Використовуйте кондиціонер, який не змивається

Влітку волоссю потрібно приділяти особливу увагу, оскільки воно потребує додаткового зволоження. Кондиціонер, який не змивається здатен не лише живити волосся протягом дня, але й захищає від впливу ультрафіолетових променів.

2. Розпилюйте воду на волосся

Якщо відчуваєте сухість шкіри голови та помічаєте, що волосся сухе то збризніть його невеликою кількістю води за допомогою розпилювача. Вода активує дію раніше нанесених зволожуючих засобів, додатково не обтяжуючи локони.

3. Живіть волосся оліями

Декілька крапель живильних базових олій доданих в шампунь перед миттям голови здатні захистити від ультрафіолетових променів та вітру, живити та зволожувати, а також надати м’якості і блиску.

4. Рідше мийте волосся

Влітку голова брудниться вдвічі швидше, а тому не рекомендується часто мити волосся. Від частого впливу гарячої води, пори на шкірі голови починають виробляти ще більше шкірного сала. В результаті волосся стає брудним і жирним раніше. Достатньо мити голову один або рази на тиждень, щоб не пересушити шкіру і дозволити волоссю ввібрати корисні речовини натуральних олій.