Ранкові звички, які сприяють набору ваги

ranok_1

Неправильно розпочатий ранок здатен не лише забезпечити поганим настроєм на весь день, але й стати причиною затримки або набору ваги. Важливо, задати правильний тон цими першими ранковими хвилинами. Існують шкідливі ранкові звички, які сприяють набору ваги.

Звички, які провокують застій або збільшення ваги:

Сон

Недосип провокує збільшення ваги, а коли спати занадто багато – результат залишається той самий. Не дарма ми завжди наголошуємо на тому, що тобі потрібно спати стільки, скільки потребує організм дорослої людини, а це мінімум 7 і максимум 8 годин.

1rankovi-zvichki-yaki-spriyayut-naboru-vagi

Читайте також: Як швидко та легко схуднути в стегнах: фізичні вправи та харчування

Відкриття жалюзі або занавісок

За результатами дослідження, опублікованими в журналі PLOS One люди, які вранці виходять на сонце мають менший індекс маси тіла ніж ті, хто цього не робить. Тому після пробудження не нехтуй відкриттям жалюзі або занавісок, ти заважаєш собі худнути!

2rankovi-zvichki-yaki-spriyayut-naboru-vagi

Ранкове зважування

Найкращий час для об’єктивного зважування – ранок. В цей час людина важить найменше. Ті, хто зважуються зранку – більш схильні до втрати ваги і збереження результату ніж ті, хто цього не робить.

3rankovi-zvichki-yaki-spriyayut-naboru-vagi

Сніданок

Хороший сніданок – запорука вдалого дня та хорошого метаболізму. Нехтуючи ранковою трапезою ти свідомо утримаєш свою вагу та набираєш її.

4rankovi-zvichki-yaki-spriyayut-naboru-vagi