4 правила, які не дозволять набрати зайвих кілограм з віком

Існують правила, які запобігають появі зайвих кілограм. Біологічно закладено, що з віком кожна людина схильна набирати зайву вагу. Рекомендації, які ми для вас підготували не лише допоможуть завжди залишатись стрункою, але й почувати себе енергійно та насолоджуватись життям.

Рух це життя

1-pravil-yaki-ne-dozvolyat-nabrati-zaivih-kilogram-z-vikom

Не займаючись жодною фізичною активністю людина провокує сповільнення метаболізму та набору зайвої ваги. Уникнути цієї проблеми допоможе помірна, регулярна фізкультура (15 хвилин в день). Результатом ваших зусиль буде струнке тіло, відмінний обмін речовин і міцні м’язи та суглоби.

А також, намагайся не допускати набору ваги. Не чекай, поки твоє тіло накопичить зайві кілограми і тобі доведеться від них позбавлятися. Знижувати вагу завжди складніше, ніж не допускати її набору.

Читайте також: 4 вправи, які допоможуть схуднути в боках та животі

Тренуй не лише тіло, а й розум

2-pravil-yaki-ne-dozvolyat-nabrati-zaivih-kilogram-z-vikom

“В здоровому тілі здоровий дух” – говориться в народній говірці. Однак, ми хочемо добавити, що в здоровому тілі завжди повинен бути ясний розум, хороша пам’ять та концентрація.

Для цього кожного дня потрібно читати цікаві книги і тренувати розум:

  • Кросвордами.
  • Шахами.
  • Судоку.

Коли розум людини зайнятий і зацікавлений, він зберігає помірний ритм життя уникаючи депресії, та не провокує надмірне споживання зайвих калорій.

Жодних дієт – лише правильне харчування

3-pravil-yaki-ne-dozvolyat-nabrati-zaivih-kilogram-z-vikom

Низькокалорійні дієти здатні уповільнювати обмін речовин. В таких умовах організм не витрачає енергію, а зберігає її. А також, не правильно підібрана дієта в будь-якому віці може спровокувати не лише появу зайвих кілограм, але й проблем із здоров’ям в цілому. Саме тому найкращим виходом є перейти на збалансоване та правильне харчування. Воно повинне включати в себе свіжі овочі та фрукти в яких є вміст флавоноїдів. Такі продукти не лише утримують вагу, але й можуть сприяти її зниженню.

Корисно для здоров’я включати в свій денний раціон хоча б деякі з цих продуктів:

  • Ягоди (чорниця, полуниця, вишня).
  • Виноград.
  • Яблука.
  • Чай.
  • Цибуля.
  • Зелена цибуля.
  • Броколі.

Читайте також: 5 найкращих вправ для схуднення живота вдома

Здоровий сон

5-pravil-yaki-ne-dozvolyat-nabrati-zaivih-kilogram-z-vikom

Недосипання призводить до набору ваги, проблем з серцем і навіть депресії. Для відмінного функціонування людині потрібно спати не менше 7 годин і не більше 9.

Міністерство охорони здоров’я рекомендує лягати спати та прокидатись в один і той самий час. Навіть на вихідних. А також, не потрібно вживати кофеїн за 6 годин до сну та великої кількості їжі. Дотримуйтесь здорового харчування протягом дня.