Ідеальна фігура: як схуднути у стегнах

people-2592247_960_720

Гарна фігура – це не лише красиво, але і здорово. Красиве тіло, зрештою, завжди було в моді. Звісно ж, гнатися усім за однаковими параметрами не варто, бо усі ми – різні. Проте добиватися власних ідеальних пропорцій зайвим не буде. Поговоримо про те, як схуднути у стегнах.

Харчування

Перш за все слід пам’ятати: в основі завжди лежить наш спосіб життя і харчування. Останнє – це те, за чим потрібно стежити постійно. Адже від нього залежить стан не лише вашої фігури, але і здоров’я загалом. Тому дотримуємось кількох простих правил, які допоможуть завжди бути у формі і почувати на всі 100%.

  • – Обов’язково снідайте. Звісно, сніданок варто обирати легкий і простий, а також – насичений вуглеводами. Проте, якщо ви – любитель солодощів, то саме зранку їх і варто їсти. Тоді ваша ідеальна фігура зазнає найменше шкоди.
  • – Загалом смажену,жирну та солодку їжу стараємось витіснити із споживання.
  • – Їмо білки. Так, білкова їжа гарно формує м’язи і не перетворюється у жир.
  • – Вода. Воду п’ємо щодня. Багато. Вона покращує обмін речовин.
vegetables-1085063_1280

Спорт

З налагодженим харчування розпочинаємо і спортивні процедури. В інтернеті ви знайдете чимало курсів як схуднути у стегнах. Так багато, що можна розгубитись, які ж вправи все-таки робити. Тому пропонуємо вам кілька найбазовіших і найголовніших варіантів.

  1. Біг. Біг ще нікому не зашкодив. А крім гарної фігури, він сприяє гарному самопочуттю загалом. Тож ви ніколи не пошкодуєте, якщо оберете цей вид тренування.
  2. Присідання. Їх можна використовувати у комплексі із бігом. Присідати треба правильно, не абияк і для кількості. Ноги тримати на ширині плес, корпус опускати повільно, не згинаючи спину.
  3. Стрибки. Стрибки також є одним із найкращих способів, як схуднути у стегнах. При цьому робити це можна як на скакалці, так і без неї. Наприклад, 10 разів на одній нозі, тоді 10 – на іншій, а далі – 20 разів на обох ногах.
people-2583159_960_720

Деякі нюанси

Схуднути у стегнах насправді реально, але не так просто, як може здатись на перший погляд. Тому пам’ятаємо про регулярність – наше все.

Проте не забуваємо про генетику. Тут криється багато деталей. Якщо ваша мама чи бабуся має проблему зі широкими стегнами, як і ви, тоді вам треба приділити трохи більше часу та уваги для схуднення.

Однак, якщо ані ви раніше, ані ваші близькі родички такою проблемою не страждають, то, імовірно, причина криється в іншому. До прикладу, у вашому способі життя. Проаналізуйте його. Можливо, у вас сидяча робота і ви дуже мало рухаєтесь. Не варто відкидати і стан організму. Часто зайва вага і сантиметри можуть бути наслідком гормонального збою.

sports-3994092_960_720

Як бачимо до питання «як схуднути у стегнах» потрібно підходити комплексно. Хоча насправді на шляху до мети та ідеальної фігури це не такі вже й складні перепони.