Як підібрати купальник для різного типу фігури

kupalnik_figura_ava

Купальник – це єдиний одяг, в якому ми з’являємося на пляжі. І щоби звернути на себе увагу, виглядати неповторною і привабливою, слід підібрати купальник, який ідеально пасуватиме за кольором і фасоном саме для вашого типу фігури.

Купальник для прямокутної фігури

kupalnyk_h_figura

Прямокутна фігура нагадує своїм виглядом букву Н – плечі та стегна приблизно однієї ширина, талія чітко не виражена. На жінці з таким типом фігури гарно виглядатимуть купальники з трикутними формами. Аби не привертати увагу до широкої талії, варто обрати класичний купальник з дрібним квітковим малюнком або з однотонної тканини.

Моделі купальників з горизонтальними вставками або смугами різних кольорів візуально зроблять вашу талію меншою. Обов’язково обирайте ліф купальника на кісточках, який підійме груди якомога вище над лінією талії.

Уникайте поясків, квадратних вирізів та горизонтальних деталей на рівні талії, а також не одягайте бікіні у вигляді шортиків. Це лише підкреслить недоліки вашого типу фігури.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2017. Модні купальники літа 2017.

Купальник для грушеподібної фігури

kupalnik_grusha

Грушеподібний тип фігури характеризується вираженою талією, округлими і широкими стегнами та вузькими грудьми і плечами. Тож власницям цього типу фігури необхідно підібрати купальник, який зробить акцент на верхній частині фігури й візуально звузить широкий низ.

Візуально збільшити ширину вузьких плечей і невеликих грудей допоможе купальник зі світлим верхом і широко розставленими шлейками. На ліфі можуть бути бантики чи рюші на ділянці декольте.

Щоби відволікти увагу від широких стегон та виступаючого живота, слід обрати закриту модель купальника зі вставками із лайкри, які втягують живіт.

Низ купальника для широких стегон повинен бути гладким, темним, однотонним і доволі скромним за фасоном. Купальники зі світлих тканин з горизонтальними малюнками візуально розширюють. Вирізи на трусиках повинні бути середньої висоти. Також не варто обирати купальники з шортиками та рюшами на стегнах. Вони надають додаткового об’єму.

Тож ідеальним для грушеподібної фігури буде купальник зі світлим яскравим верхом та темним матовим низом. Додатково приховати пишні форми допоможе парео, пов’язане на талії під кутом.

Читайте також на krasainfo.com

Пляжний макіяж. Як на пляжі виглядати ефектно і природньо водночас

Купальник для повної фігури

kupalnik_povna_figura2

Власницям повної фігури не варто соромитися своїх форм на пляжі, адже за допомогою купальника можна створити кокетливий і звабливий образ. Перша вимога – купуйте купальник за своїм розміром, адже менший купальник стягне тіло й підкреслить усі складки вашої фігури, а занадто вільний не зможе підтримувати груди. Також не варто обирати купальник без бретелей, він обтяжує верх. Найкраще виглядатиме V-подібний виріз.

Тканина купальника повинна бути еластичною і без блиску, бюстгальтер – обов’язково на кісточках.

Для повної фігури бажано обирати купальник темних відтінків із вертикальними смугами. Візуально це зніме з вас кілька кілограмів.

Повні жінки, які бажають приховати тіло, можуть обрати суцільні купальники із матової тканини. Виріз на стегнах повинен бути середньої висоти. Саме вам можна дозволити собі низ у вигляді шортиків. Уникайте трусиків-бікіні та яскравих узорів. Якщо бажаєте якнайкраще приховати свої недоліки, можна обрати купальник з ефектом корекції фігури.

Купальник для невисокого зросту

kupalnik_short_figure

Невисокі жінки з короткою фігурою зможуть візуально видовжити ноги за допомогою правильно підібраного купальника. У цьому випадку слід обирати моделі з високими вирізами на стегнах. Натомість шортики, бікіні та вузькі плавки візуально вкоротять вам ноги, оскільки створюють горизонтальні лінії, які наче перерізають фігуру і вкорочують її.

Видовжити силует допоможуть вертикальні лінії на купальнику. А якщо у вас коротка шия, то подовжить її купальник без бретелей та з V-подібним вирізом.

Купальник для високого зросту

kupalnyk_long_figure

Жінкам з довгим силуетом тіла слід відмовитися від суцільних купальників і зупинити свій вибір лише на роздільних купальниках з видовженим топом. Такий купальник повинен візуально розділити тіло на дві частини, що створить ефект меншої довжини фігури. Узор на купальнику повинен бути горизонтальним, шлейки – навколо шиї або верх взагалі без бретелей, а трусики у вигляді бікіні. Обираючи бюстгальтер, врахуйте розмір ваших грудей. Якщо груди маленькі, оберіть верх купальника з рюшами, прикрасами і мереживом. Бюстгальтер повинен бути з щільними чашечками і яскравих кольорів. Це візуально збільшить маленькі груди.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2017. Модні сонцезахисні окуляри весни та літа