Як зберегти красу обличчя після 30

krasa_oblichchya_pislya_30

Шкіра обличчя після 30 вимагає дбайливого ставлення. Догляд за шкірою обличчя після 30 років не сильно відрізняється від процедур, якими користуються дівчата в 25 років. Та попри це дерматологи стверджують, що більшість з нас легковажно ставляться до доглду за обличчям.

Потрібно пам’ятати, що після 30 вікові зміни дають про себе знати, і найбільш помітними є на обличчі та в зоні декольте. Для того, щоб ви якнайдовше залишались красивими, шкіра сяяла, а зморшки не з’являлись, Krasainfo пропонує внести корективи у ваш спосіб життя.

Правила, яких потрібно дотримуватись, щоб якнайдовше зберегти красу та молодість обличчя

Правильний сон

Сон – та важлива складова, яка відповідає не лише за гарний настрій впродовж дня, а я за загальний стан шкіри. Повноцінний сон позбавить від набряків на обличчі та темних кругів під очима.

Гігієнічні процедури

Макіяж потрібно змивати перед сном! Якщо не змивати макіяж, то дуже швидко ви отримаєте забиті пори, прищі і зморшки. Великою популярністю сьогодні користуються серветки для зняття макіяжу. Десь-колись можна скористатись цим засобом, але не постійно, для щоденного використання вони не підходять. Серветки для демакіяжу зневоднюють шкіру і розповсюджують бруд і жир (які накопичувались впродовж дня) по обличчю. Тому цей засіб краще замінити на гель чи тонік без сульфатів для очищення обличчя.

Цікаве відео на нашому каналі

Крем для контуру очей

Шкіра навколо очей – це та частина обличчя, на якій найшвидше з’являються зморшки – мімічні зморшки, тому дбати про шкіру навколо очей треба дбати перш за все. Тому рекомендуємо обрати та придбати для себе крем, призначений для області навколо очей і не забувати його використовувати.

Використання антивікових засобів

Після 30 необхідно користуватись антивіковими засобами. Вони допоможуть наситити шкіру потрібними їй вітамінами.

Пілінг

Косметологи рекомендують замінити скраби на хімічний пілінг. Під “хімічним пілінгом” розуміють м’ягкі кислотні пілінги, що можна використовувати в домашніх умовах. Після 30 років пілінг потрібно робити 2 рази на тиждень, щоб шкіра була свіжою та гладкою.

Денний та нічний догляд

Догляд за шкірою бличчя потрібно розмежувати на денний та нічний. Коли ми бачимо на прилавках косметичного магазину денний та нічний крем, то найчастіше думаємо, що між ними невелика різниця, та обираємо щось “середнє” між одним і іншим, тобто звичайний крем для догляду за шкірою. Та насправді різниця між косметикою для денного та нічного догляду за шкірою суттєва. Денний догляд спрямований на зволоження та захист шкіри, вечірній – на омолодження.

Макіяж

Деякі жінки не наносять макіяж щодня, бо вважають, що шкіра повинна дихати, а макіяж – це так званий бар’єр. Це не зовсім вірна думка. Перший і найнебезпечніший ворого нашої шкіри – ультрафіолет і саме макіяж (правильний макіяж, що включає косметичні засоби, які підходять типу нашої шкіри) здатен захистити шкіру обличчя від проникнення ультрафіолетових променів.