Стрижки, які не вимагають багато часу на укладку

ggggggg

Стрижки, які не вимагають багато часу на укладку — це відмінний варіант для сучасних жінок, які цінують свій час і хочуть виглядати стильно. У нашому швидкому ритмі життя іноді просто не вистачає часу на довгу укладку волосся. Адже хочеться, щоб зачіска виглядала красиво й акуратно, навіть якщо ви не встигли її ретельно продумати.

Чи віддають жінки сьогодні перевагу класичним стрижкам чи вибирають щось більш футуристичне, однотонний колір чи блискучі акценти, рівні кінчики чи кудлаті шари?

Стилісти зробили ставку на наступні типи стрижок:

  • – рівні стрижки без шарів
  • – боб з середньою довжиною потилиці
  • – короткі піксі
  • – стрижки на одну довжину
  • – гривки (короткі, довгі, фіранки, набік)
  • – текстуровані стрижки

Трендова стрижка — рване каре

strizhka_1

Якщо ви хочете мати дійсно ефектний образ, то спробуйте каре, але із градуюванням, яке додасть вашій зачісці “рваного” ефекту. Каре — це чудовий вибір стрижки, якщо ви не любите довго вкладати своє волосся.

Хвиляста стрижка з гривкою-шторкою

cnhbrf_2

Хвиляста стрижка з гривкою-шторкою — це один із миліших трендових варіантів для жінок будь-якого віку. Чубчик, який розташований навколо обличчя, підкреслює контури щічок та візуально подовжує форму обличчя. Ба більше, багатошарові розкішні хвилі, що спускаються до плечей, надають образу виразності та шарму.

Стрижка — ніжне каре довжиною до плечей

strizhka3

Стрижка, яка не залишить вас непоміченою. Багатошарова бахрома, зачесана назад, додасть образу інтриги. А яскравий колір — свіжості та стилю.

Стрижка — дворівневий обернений боб

strizhka_4

Стрижка, яка підкреслить вашу індивідуальність. Коротка ззаду і подовжена спереду, вона додасть образу зухвалості та динаміки.

Фактурна стрижка для густого волосся

dzhenifer_eniston

Вона підходить для будь-якої довжини волосся, але найкраще виглядає на середньому і довгому волоссі. Основна особливість фактурної стрижки — це багатошаровість. Пасма волосся стрижуться під різним кутом і довжиною, що створює ефект легкості й природності.

Хвиляста стрижка до грудей

strizhka_6

Довге волосся не обов’язково має бути прямим і гладким. Текстурована стрижка з повною бахромою додасть вашій довжині об’єму і динаміки, а також полегшить укладку.