Топ неочікуваних трендів, які повернуться у 2024 році

Окрім нових-нових трендів, які увійдуть разом із новим 2024 роком, повернуться старі оновлені! У 2024 році, за словами модних експертів, ви можете очікувати продовження складання капсул одягу у стилі 90-х, а також деяких несподіваних моментів натхнення таких, як вінтажні светри, джазова атмосфера і ретро-жіночність. 

Ми обіцяємо, що ви будете здивовані, бо давно забуті нами тренди 2016-17 років знову повертаються!

Капрі або короткі штани знову у тренді!

Капрі

Будьмо відвертими, що більшість модниць здивована такому поверненню, бо останніми роками капрі були антитрендом, проте не у 2024 році! Ба більше, короткі штани вважалися модними ще в 1950-х і 1960-х роках. Відчуваєте? Знову віє ретро атмосферою! Звичайно сучасні дизайнери подивилися на капрі під новим кутом і створили щось дійсно магнетичне та стильне! Капрі — це ідеальний варіант модного образу, щоб прогулятися одного романтичного літнього вечора…

Короткі шорти, які можна носити у будь-який сезон

Короткі шорти

Безумовно, що у цьому сезоні всі тренди б’є ностальгія за 90-ми роками, тому світові дизайнери моди запитали про жіночі шорти… А що шорти?! Окей, якщо спиратися на тенденції розвитку нижнього одягу після пандемії, більшість із нас геть відкинули ідею носіння штанів. Починаючи з того часу, коли улюблені легінси, спортивні штани й навіть спідня білизна по черзі виконували ключову роль у формуванні нижньої частини будь-якого образу. І ось зараз здається, що дизайнери вводять нас в еру жіночих шортів, і вони будуть точно у тренді. Погоджуємось, бо це дійсно класний елемент гардероба. Більшість модниць починали вводити це ще восени 2023 із чорними або навіть сміливими червоними колготками й мали неабияку увагу.

Джинси скіні модна класика?

Зрозуміло, що сучасні завужені джинси пройшли модну еволюцію з часу осіннього дебюту. Починаючи з низької посадки, лінія талії у завужених джинсах змінювалася з роками. Ви можете обирати низьку, високу або середню посадку — все залежить від вашого стилю і вподобань. Однак головна риса завужених джинсів залишається незмінною — це вужче донизу і щільна посадка по всій довжині.

Желейна мода

У 2024 році желе-аксесуари набувають все більшого поширення. Представники поколінь зет і міленіалів активно приймають естетику медузи, і вона втілюється в їхньому стилі через такі елементи, як капелюх, манікюр та стрижка, що нагадуватиме форму медузи. Також дуже популярними стануть прозорі туфлі.

Екофрендлі тренд

екофрендлі

При зростанні усвідомленості споживачів про негативні аспекти швидкої моди, зростає інтерес до вживаних товарів та виробників, які акцентують на екологічних матеріалах, практиках та прозорості. Також спостерігається відродження використання вовни, льону, конопель та інших рослинних і тваринних волокон, які були відсторонені під час популярності поліестеру.