Модний гранж-макіяж або повернення до бунтарського стилю

Лише нещодавно дівчата віддавали перевагу легкому нюдовому (чистому) макіяжу, який підкреслював природну красу. Однак зараз у моду знову повертається брутальний чорний колір. Невже стильні 90-ті повертаються?! Так! Так! Так! Досі кілька ключових тенденцій макіяжу тієї культової епохи справді вічні, і ми хочемо з вами ними поділитися! 

Що найголовніше у цьому макіяжі? Модна фішка — це вугільний макіяж очей. Часто такий макіяж собі наносили відомі музиканти-рокери, щоб підкреслити таким чином своє бунтарське та вільне альтер его. Що потрібно мати під рукою із косметики? Окей, щоб створити гранж стиль вам варто не забути про матову губну помаду, темний лак для нігтів, хорошу туш для вій, вбивчий смокі й вугільну яскраву підводку для очей і вуаля.

Як зробити собі гранж-макіяж?

Насправді це не так вже і важко, пропонуємо вам ознайомитися із покроковою інструкцією, як створити гранж-макіяж:

  1. Обов’язково підготуйте шкіру перед макіяжем. Нанесіть на шкіру тональний крем або BB-крем, щоб вирівняти її тон.
  2. Час для консилера. Нанесіть продукт на темні зони під очима, а також на інші зони (наприклад, почервоніння тощо), які ви хочете приховати.
  3. Профарбуйте та зафіксуйте свої брови. Нанесіть на брови гель або помадку для брів, щоб надати їм форму й густину.
  4. Головний елемент макіяжу — вугільні очі. Нанесіть на свої повіки темні тіні для повік, актуратно розтушуйте їх.
  5. Нанесіть туш для вій. Добре їх промалюйте, щоб вони допомогли вашим очам бути ще яскравішими (безумовно ви можете спробувати накладні вії).
  6. Контурінг. Нанесіть продукт на зони, які ви хочете затемнити, наприклад, під нижню щелепу, на перенісся і вилиці.
  7. Хайлайтер. Нанесіть хайлайтер на зони, які ви хочете виділити, наприклад, на вилиці, надбрівну дугу і кінчик носа.
  8. Час завершити макіяж. Нанесіть на губи губну помаду темного відтінку (матові помади — це кохання, а не просто чудове поєднання у цьому макіяжі).

О, і не будьте стереотипними модницями, адже не всі макіяжі в стилі гранж поєднуються з темними кольорами та димчастими очима. Багато ікон краси 90-х проклали перед нами шлях, щоб удосконалити звичний для нас безтурботний природний макіяж. Гранж являє собою бунтарство, простішими словами “що мені цікаво виділити на обличчі, щоб я була не такою як усі”.

Вам не обов’язково малювати вугільні темні очі, ви можете зробити акцент на губах, наприклад, використайте яскраву червону помаду або, навпаки, візьміть ліловий колір (він був модним 90-тих, згадайте фото зірок тих часів).

Якщо ви хочете макіяж у стилі “гранж” щодня, то ви можете використовувати світліші відтінки тіней для повік і губної помади. Наприклад, ви можете використовувати коричневі тіні для повік і бордову губну помаду.

Гранж-макіяж — це стильний і оригінальний спосіб підкреслити свою індивідуальність. Він підходить для всіх, хто любить виділятися із натовпу. Спробуйте створити гранж-макіяж і ви побачите, як він може змінити ваш образ.