Прісцилла Преслі: королева стилю, яка одного разу обрала себе

Якщо ви прийшли сюди після перегляду фільму “Прісцилла”, то знайте, що ви не самотні! Прісцилла Преслі — це справжня легенда, жінка, яка одного разу обрала себе. У своїх мемуарах “Елвіс і я”, Прісцилла відверто описала свої складні стосунки з Елвісом. Книга та однойменна екранізація висвітлює її повне захоплення ним, а також його спроби об’єктивізації та контролю над нею.

Ба більше, сама Прісцилла Преслі виступила в ролі виконавчого продюсера. Режисерка фільму Софія Коппола зауважує, що це дійсно вражає, наскільки детально Прісцилла може висвітлити той період свого життя, а, отже, тут наш вихід — поговоримо про найкращі образи Прісцилли Преслі?!

Цікавий факт, що пара не спускалася вниз у власному будинку в Грейсленді, доки не була одягнена до ідеального шику та краси!

“Прісцілла — квінтесенція гламурної ікони”, — каже режисерка фільму Софія Коппола.

До вашої уваги підбірка найкращий, наймодніших, найяскравіших образів Прісцилли Преслі. Пам’ятайте, дорогі жіночки, що мода циклічна і завжди повертається. Ми впевнені, що ви надихнетеся енергією цієї американської легенди!

Весільний образ Прісцилли Елвіс

Весільний образ Прісцилли Преслі

Який важливий день власного весілля! Мабуть, більшість жінок (фанаток Елвіса) просто нескінченно розглядали наречену і кусали лікті. 1 травня Прісцилла Больє вийшла заміж за Елвіса Преслі в Лас-Вегасі, одягнена у витончену мереживну сукню, з начесаним (вже певно впізнавана особливість Прісцилли) волоссям та ефектним макіяжем, який став її визначним стилем. Весільна сукня нареченої була білою, інкрустованою перлами, увінчана діадемою зі стразами й триметровою фатою.

Улюблена машина Прісцилли Преслі

Не для кого не секрет, що Прісцилла Преслі мала багато машин, включаючи свою першу, Corvair 1965 року, яку вона отримала від Елвіса як подарунок на її випускний. На просторах Інтернету ви, безперечно, багато разів зустрічали цю дівчину за кермом! Але подивіться, які вона має одночасно легкі та стильні образи (примітка: дівчата, мода повертається!). Так що не дивно, що папараці ловили кожен момент, коли вона вирушала у справах, сяючи своєю чарівною усмішкою!

Прісцилла дружина Елвіса Преслі мусить бути стильною!

Безумовно король рок-н-ролу бажав, щоб все було під його контролем. Він часто радив Прісциллі, що їй варто одягати. Прісцилла Преслі повинна була завжди мати бездоганний вигляд, адже вона дружина відомого музиканта, тобто його друге обличчя (певно саме такий аргумент якнайкраще може пояснити її, відверто кажучи, абсурдні наряди, волосся кольором вугілля та яскравий макіяж з накладними віями).

Модне батьківство від родини Преслі

Особисто мене дивує, що Прісцилла ЗАВЖДИ мала приголомшливий вигляд. Навіть бувши матусею, вона завжди турбувалася про свою зовнішність та стильні образи. Ви просто погляньте на цю лавандову кофтинку (ми впевненні що цю легендарну родинну фотосесію бачили всі, кому не лінь)! Також цікаве спостереження, що дівчина після народження доньки стала менше використовувати яскравого макіяжу і змінила фарбований темний колір волосся на світліший.

Розлучення з Елвісом Преслі

Той самий день розлучення… Це було важко, проте Прісцилла Преслі одного разу обрала себе і це дійсно пішло їй на користь. Жінка, ніби заново розцвіла, і саме тут починається нова епоха та відбудова її особистості. Щаслива красуня, тут і нічого додати.

Нове життя та модні образи Прісцилли Преслі

Ось саме із цього моменту життя красуні перетворюється на будування себе собою! Сотні фотосесій, сотні модних образів, запрошень на фільмування відомих кінострічок. Її магнетизм і досі охоплює її елегантність, жіночність, унікальність та правильний вибір себе. Прісцилла Преслі легенда, бо вона показала гарний приклад того, що своє здорове Я є найголовнішою точкою руху!