Топ поширених помилок мейкапу та способи їхнього уникнення

У той час як у макіяжі сьогодні може не бути жодних правил, певні технічні особливості того, що та як ви використовуєте, можуть повністю змінити ваш зовнішній вигляд. Далі розповімо про те, чого не варто робити під час створення вашого ідеального мейкапу.

Вибір неправильної косметики

Важливо підбирати засоби, які не тільки підходять за відтінком вашого кольоротипу, але й мають якісний склад, і ефективно виконують своє безпосереднє завдання. Усе, що потрібно, ви знайдете в інтернет-магазині «Ватсонс»: https://www.watsons.ua/ru/makiyazh/lc/H.

makiyag_1

Нанесення незбалансованої бази

Одна з найпоширеніших помилок, яку роблять жінки, — це використання тонального крему, світлішого за тон шкіри, що в кінцевому підсумку може зіпсувати зовнішній вигляд. Також важливо вибрати правильний колір консилера для області під очима, який відповідає відтінку шкіри, щоб виглядати природно.

В ідеалі вам потрібні три різні продукти для досягнення ідеальної, бездоганної бази — одна лише тональна основа не завжди може впоратися з цим завданням. Спільне використання коректора, консилера і тонального крему допоможе замаскувати сліди від прищів, зменшити темні кола під очима та рівномірно розгладити шкіру.

Помилки у макіяжі очей

Тенденція наносити широку лінію підводки для очей підходить не всім. Це може додати віку тим, хто має видимі ознаки старіння, підкреслюючи лінії і зморшки навколо очей.

Багато хто робить інтенсивні рухи пензликом вгору-вниз у тюбику з тушшю перед нанесенням, вважаючи, що більша кількість продукту дасть кращі результати. Натомість через кремову консистенцію засобу на щіточці залишається надлишок продукту, і вії в кінцевому підсумку виглядають грудкуватими. Крім того, ця дія також висушує туш та скорочує термін її придатності.

Невдале підкреслення блиском

Хайлайтер, нанесений на правильні ділянки обличчя, може зробити макіяж приголомшливим. Тим не менш багато хто використовує його таким чином, що це дає зовсім протилежний ефект, через який обличчя виглядає опухлим: виділення тільки кінчика носа може зробити його більше, те саме стосується і нанесення продукту на щоки разом із вилицями. Хайлайтер потрібно використовувати на ділянках обличчя, на які природно падає денне світло: центр чола і підборіддя, перенісся, під бровою.

makiyag_2

Ігнорування олівця для губ

Відсутність контуру губ робить форму менш окресленою. Завжди використовуйте олівець для губ, щоб отримати більш цілісний та завершений (і стійкий) макіяж.

Некоректна підготовка

Важливо також подбати про догляд за шкірою перед макіяжем. Не варто наносити мейкап, коли шкіра в чутливому стані. Після виконання агресивних процедур (таких як гоління, епіляція воском або лазерні маніпуляції) дайте шкірі відпочити принаймні три дні. Перед важливою подією зробіть свій розпорядок догляду максимально простим і заспокійливим. Безпосередньо перед нанесенням декоративної косметики використовуйте праймер.