У всьому винні наші звички: жирне волосся

chomu_shvidko_zhirnie_volossya

Багато жінок скаржаться на те, що волосся дуже швидко жирніє і намагаються боротись з цією проблемою різними засобами. Ні дорогі шампуні, ні кондиціонери, ні маски не усунуть проблему жирного волосся, якщо ми не позбудемось деяких звичок.

Що ж робити, щоб волосся перестало швидко жирніти.

Не можна часто торкатись волосся руками

Часто говорять, що не потрібно зайвий раз торкатись руками обличчя. Це правило можна застосувати і до волосся. Чим частіше ми рухаємо волосся руками, тим швидше воно жирніє.

Викорінюємо щоденне миття голови

Коли волосся жирне, ми, звісно, миємо голову, тим самим запускаємо “систему” по колу. Щоденне використання шампуню змиває природній жир, в результаті чого організм виробляє його вдвічі більше, як кажуть: є попит – є й пропозиція. Волосся краще мити 2-3 рази на тиждень.

Часте розчісування теж робить волосся жирним

Загалом розчісування волосся – це своєрідна стимуляція його росту, але що забагато – некорисно. Часте розчісування, як і часте миття, теж стимулює вироблення жиру.

Цікаве відео на нашому каналі

Обережно: кондиціонер!

Кондиціонер потрібно не лише правильно підібрати, а й правильно використовувати. Кондиціонер потрібно підбирати для свого типу волосся і наносити не на всю довжину волосся, а лише на кінчики.

Гігієна гребінця чи щітки

Гребінець чи щітку обов’язково мити та чистити. Потрібно щоденно витягати волосся, яке залишається на щітці після розчісування і мити гребінець, краще гарячою водою, щоб вимити залишки жиру.