Секрет ідеального тіла: сухе розтирання шкіри щіткою

szitka_dlya_shkiri

Багато людей, як правило, ретельно доглядають за шкірою обличчя, регулярно роблячи пілінг, чистку і зволоження. Але коли в останній раз ви дбали про шкіру на інших частинах вашого тіла?

Ваша шкіра – ваш найбільший орган. Є один простий крок, який може стати частиною вашого звичайного ранкового догляду за собою і значно поліпшити здоров’я шкіри – сухе розтирання щіткою.

Переваги сухого розтирання щіткою

Стимулює лімфатичну систему

Лімфатична система в організмі відповідає за виведення продуктів клітинних відходів. За сотням кілометрів лімфатичних канальців вони збираються з тканин і переносяться в кров для виведення – цей процес називається «лімфодренаж». Якщо лімфатична система не працює так, як потрібно, в організмі можуть накопичуватися відходи і токсини, через що ви будете погано себе почувати. Застій лімфатичної системи – один з основних чинників, що призводять до запалення і хвороб. Стимулюючи лімфатичну систему і допомагаючи їй виводити токсини, сухе розтирання щіткою є потужним допоміжним засобом детоксикації.

Відлущує змертвілу шкіру

Сухе розтирання щіткою видаляє змертвілу суху шкіру, покращує її зовнішній вигляд, очищає забиті пори і дозволяє шкірі «дихати».

Покращує циркуляцію крові

Сухе розтирання щіткою збільшує приплив крові до шкіри, що сприяє виведенню продуктів обміну речовин.

Зменшує целюліт

Сухе розтирання щіткою може допомогти розм’якшити жорсткі жирові відкладення під шкірою, щоб вони розподілялися більш рівномірно. Це може допомогти зменшити прояв целюліту.

Крім того, вважається, що сухе розтирання допомагає зменшити целюліт шляхом виведення токсинів, здатних руйнувати сполучні тканини, хоча деякі вважають, що цей ефект носить тимчасовий характер (в основному, завдяки тому, що після розтирання шкіра трохи опухає).

Знімає напругу

Дія сухого розтирання описують як медитативну (особливо якщо займатися цим в тихому місці), здатну зменшити напруження м’язів, заспокоїти розум і зняти стрес. Багато хто порівнює його з легким масажем всього тіла.

Багато людей прямо «підсаджуються» на сухе розтирання шкіри (в хорошому сенсі), просто тому що це дуже приємно. Поряд з більш пружною шкірою, шанувальники цього методу повідомляють про почуття бадьорості, що виникає після нетривалого розтирання.

Сухе розтирання: техніка виконання

Спочатку вам знадобиться суха щітка високої якості. Шукайте щітку з щетиною з натуральних матеріалів. На дотик вона повинна бути жорсткою, але не занадто. Ідеальною буде щітка з довгою ручкою, щоб ви могли дотягнутися до всієї спини та інших важкодоступних місць.

Для досягнення найкращих результатів сухе розтирання слід виконувати щодня або навіть двічі на день, якщо захочете. Спробуйте включити його в свій звичайний догляд за собою, наприклад, робіть сухе розтирання перед ранковим душем, а потім ще раз – після роботи (тільки не перед сном, так як після цього ви можете відчути прилив енергії).

Виконуючи розтирання, завжди рухайтеся у напрямку до серця – так буде краще для кровообігу та лімфатичної системи. Можете розтирати все тіло (в тому числі підошви). Почніть з ніг і переходите вгору до рук, грудей, спини і животі. Але не розтирайте обличчя (якщо тільки у вас немає спеціальної щітки, призначеної для цієї ніжної шкіри), статеві органи або ділянки з подразненою або пошкодженою шкірою (в тому числі, з варикозним розширенням вен).

Розтираючи шкіру, натискайте на щітку досить відчутно, але не боляче (не тріть шкіру). Після розтирання шкіра повинна стати рожевою (але не бути червоною або подразненою). За часом розтирайте стільки, скільки хочете. В середньому, сухе розтирання може тривати від двох до 20 хвилин.