Як у SPA салоні

yaku_spasaloni

Сьогодні Krasainfo пропонує скористатись рецептами пілінгів для усього тіла, які допоможуть вам відчути себе так, немов би ви щойно побували у SPA салоні. Як правило в салонних spa-процедурах немає нічого складного, єдина складність – вкроїти для себе трішки часу, що зробити вдома буває дуже важко, та все ж таки радимо спробувати!

Пілінг для обличчя – скраб з вівсяних пластівців та горіхів

Горіхи та вівсяні пластівці в пропорції 1:1 подрібнити в блендері. Легкими рухами, не натискаючи, розподілити суміш по обличчю. Якщо залишити цей скраб на лиці ще 10-15 хвилин, то таким чином ви ще й зволожите шкіру.

Пілінг для тіла – кавовий скраб

Для того, щоб шкіра була наче бархат, потрібно перемолоти 0,5 скл. кавових зерен, заварити окропом, щоб вийшла густа каша, додати 2-3 ложки густої сметани і втирати в шкіру.

Пілінг для рук – цукровий скраб

Цей скраб порятує шкіру рук, як постійно потерпає від сухості. Для приготування цього скрабу потрібно з’єднати цукор з олією виноградних кісточок, добре масажувати руки.

Пілінг для ніг – соляний скраб

Для приготування соляного скрабу потрібно з’єднати 0,5 склянки морської солі та 2 ст.л. оливкової олії. Такий скраб покращить роботу лімфатичної системи та стане профілактикою набряків.