Як вибрати шампунь по типу волосся?

yak-vibrati-shampun-po-tipu-volossya

Безліч дівчат та жінок стикаються з проблемами, пов’язаними з волоссям. Такі проблеми з’являються від неправильного догляду та погано підібраних засобів для волосся. Навіть шампунь, підібраний неправильно шкодить волоссю.

Перше, на що потрібно звернути увагу при виборі шампуню це шкіра голови. Особливо звертати увагу потрібно тоді, коли є ознаки надмірної жирності, лупи, чутливості та випадіння. Якщо виражених проблем із шкірою немає, можна сміло обирати на свій розсуд залежно від результату, який ви хочете від користування шампунем. Як правильно підібрати шампунь залежно від мети, читайте нижче.

Шампунь для фарбованого волосся

Якщо ви помітили, що після фарбування ваше волосся стало блискучими та шовковистим, вибирайте спеціальні засоби для догляду за пофарбованим волоссям. Шампуні призначені саме для фарбованого волосся, посилюють блиск та блокують вимивання пігментів кольору.

Шампунь для довгого волосся

Головною проблемою довгого волосся є те, що воно не є одноманітним. В коренях швидко забруднюється, а кінчики сухі та тьмяні. Саме тому, для довгого волосся слід обирати шампуні, які добре очищають та вимивають бруд, а для кінчиків обов’язковим є використання живильних бальзамів та масок.

Читайте також, як зробити Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Шампунь для сухого волосся

Волосся пересушене феном, засобами для укладання та сонячним промінням потребує особливого ставлення до себе. Якщо у вас сухе волосся, тоді слід звернути увагу на поживні шампуні завдяки яким волосся не буде заплутуватись, а також стане гладкими і менш пухнастими.

Шампунь для пошкодженого волосся

Якщо ваше волосся з якоїсь причини втратило здатність утримувати вологу, кератин і ліпіди, то найкраще обирати відновлюючі та зміцнюючі шампуні. Такі засоби заповнюють тріщини і порожнечу, зроблять волосся щільнішим та допоможуть боротись з посіченими кінчиками.

Шампунь для тонкого волосся

Тонке волосся завжди ламається, плутається та електризується, саме тому для них розроблені спеціальні шампуні, які обволікають волосину і створюють додатковий захисний шар, через який товщина, щільність і жорсткість волосинки збільшується, а тому все волосся стає більш об’ємними від самих коренів.

Шампунь для сивого волосся

Ідеальним засобом для сивого волосся є шампунь з глибоким зволоженням, адже структура шкіри змінюється з віком – вона втрачає вологу і сильно стоншується, можливо також відчуття стягнутої шкіри. Саме це провокує втрату блиску, сухість та ламкість волосся.