Живильні маски для волосся з кокосовою олією

maski_z_kokosovoi_olii

Якщо ваше волосся сухе та тускле, починає випадати, то його терміново потрібно реанімувати. В цьому нам допоможе кокосова олія. Кокосова олія внормує рівень вологи, потрібен волоссю, наситить його живильними компонентами та зміцнить волосяні цибулини.

Сьогодні пропонуємо топ-3 маски для волосся на основі кокосової олії, які можна приготувати в домашніх умовах.

Зволожуюча маска для сухого волосся

  Складники для приготування маски:

 • кокосова олія – 2 ст.л.
 • мед – 1 ст.л.
 • яйце – 1 шт.

Кокосову олію потрібно розігріти на невеличкому вогні або в мікрохвильовці. В окремій посудині збити яйце і додати до теплої олії, сюди ж додати мед і гарненько все розмішати до однорідності.

Маску потрібно нанести на вологе волосся по всій довжині. Масажуючими рухами втерти в корені. Після нанесення маски надягнути на волосся шапочку для плавання або целофановий пакет, зверху закутати в рушник. Тримати маску 30 хвилин. Змивати маску теплою водою з шампунем. Ця маска не завжди добре змивається за один раз, тому,можливо, потрібно буди змити волосся водою 2-3 рази.

Цікаве відео на нашому каналі

Зміцнююча маска з кокосовою олією (маска від випадіння волосся)

  Складники для приготування маски:

 • кокосова олія – 2 ст.л.
 • яблучний оцет – 1 ст.л.

Кокосове масло нагріти та з’єднати з оцтом, добре перемішати. Нанести маску рівномірно на всю довжину волосся та залишити на 15-20 хвилин. Змивати маску теплою водою з шампунем.

Відновлююча живильна маска

  Складники для приготування маски:

 • кокосова олія – 2 ст.л.

Кокосова олія – той засіб, який навіть без допоміжних складників здатна оживити наші локони. Кокосову олію потрібно рівномірно нанести на всю довжину волосся. Волосся може бути як волоним, так і сухим. Загорнути волосся в шапочку для плавання або в целофановий пакет, зверху закутати рушником і залишити наніч. Вранці помити голову теплою водою з шампунем декілька разів, щоб волосся не було жирним.