16 найцікавіших ідей для декору ялинки


15 December, 2019
ny_tree8.jpg (312.36 Kb)
Якщо ви ще не прикрасили свою ялинку і перебуваєте в пошуках натхнення – саме для вас ми підібрали 16 найцікавіших ідей для декорування ялинки. Надихайтеся!

Неонова ялинка

ny_tree.jpg (79.27 Kb)
Чудове рішення, як можна надати нового вигляду традиційній ялинці. Основний ефект тут створює гірлянда з неоновими кольорами – рожевим, фіолетовим, смарагдовим та жовтим. Обвийте деревце неоновою гірляндою, почепіть усі улюблені прикраси та насолоджуйтеся сяянням.

Мінімалістична ялинка

ny_tree2.jpg (54.12 Kb)
Якщо мінімалізм близький вам в усіх його проявах, то вам сподобається така ялинка. У несвятковий час – це просто дерев’яні дрючки, прикріплені до стіни, які можуть виконувати роль невеликих поличок. Перед Новий роком прикрасьте полички гірляндою та ялинковими прикрасами, і ваша мінімалістична ялинка готова.

Респектабельна ялинка

ny_tree3.jpg (173.8 Kb)
Дизайн цієї ялинки є продовженням інтер’єру будинку.
Ялинкові прикраси підібрані у золотисто-бежевій гамі кольорів, у якій витриманий внутрішній декор. Така ялинка пасуватиме респектабельному дому і серйозним господарям, однак на дітей справить нудне враження.

Книжкова ялинка

ny_tree4.jpg (104.3 Kb)
Ви напевно й не здогадувалися, що ялинку можна зробити із книжок. А виглядає вона досить заманливо, особливо в поєднанні зі святковою гірляндою та зіркою. Чудовий варіант для власників великої бібліотеки.

Рожева ялинка

ny_tree5.jpg (113.43 Kb)
Від цієї ялинки будуть у захваті всі принцеси ніжного віку, любителі полуничних жуйок та мильних бульбашок. Якщо в магазинах не знайдеться рожевої штучної ялинки, запасіться терпінням та балончиком рожевої фарби і пофарбуйте справжню. Заключним штрихом у декоруванні стануть великі прозорі кульки з різнокольоровим відливом.

Різдвяна ялинка

ny_tree6.jpg (196.74 Kb)
У декоруванні цієї ялинки використанні всі традиційні символи Санта Клауса. Оздобте штучну срібну ялинку зеленим та червоним листям різдвяника, чобітками Санта Клауса, блискучими дзвониками та фігурками ангеликів. Головний акцент – усі прикраси повинні гармоніювати між собою за кольорами: зеленими, червоними, білими та золотисто-сріблястими.

Пряниково-цукеркова ялинка

ny_tree8.jpg (312.36 Kb)
Така ялинка стане справжнім хітом вашого дому, якщо у вас є свої діти та купа їхніх друзів. Від цієї красуні малечу неможливо буде відтягнути за вуха, і цей Новий рік запам’ятається їм на все життя. Єдиний мінус такої ялинки – наскільки довго дітлахи дозволять їй простояти?

Розкішна ялинка

ny_tree9.jpg (227.7 Kb)
Від цієї ялинки віє розкішшю, добробутом та домашнім благополуччям. Цей ефект досягається використанням червоних та золотих кольорів у декорі, які є традиційними кольорами достатку. Особливо цікаво, якщо прикраси для цієї ялинки підібрати тематичні, наприклад скрипки і ноти, як на фото.

Портретна ялинка

ny_tree12.jpg (138.44 Kb)
Хто б міг подумати, що домашні фото в рамках теж можуть стати ялинковими прикрасами. Як демонструє цей приклад, домашні портрети на новорічній красуні виглядають досить гармонійно. В тон до рамок підберіть традиційні прикраси і доповніть дизайн золотою гірляндою. Естети таку красу оцінять однозначно!

Веселкова ялинка

ny_tree13.jpg (142.31 Kb)
Вигляд цієї ялинки одразу змусить вас посміхнутися! Чудова ідея – прикрасити ялинку в стилі веселки. Ваше завдання – знайти ялинкові набори кульок, що відтворять веселкові переходи кольорів, та почепити їх на деревці у вигляді широких спіралей.

Білосніжна ялинка

ny_tree14.jpg (83.5 Kb)
Ця ялинка припаде до смаку прибічницям природньої краси. Білосніжні прикраси на зеленій хвої нагадують про лапатий сніг на справжніх красунях у зимовому лісі. Особливого мерехтіння цій ялинці додають дрібні золотаві вогники гірлянди.

Золота ялинка

ny_tree15.jpg (4.98 Kb)
Ця ялинка виглядає, як суцільний подарунок в золотій обгортці. Найцікавіший елемент цього декору – широкі золоті стрічки, зчіплені між собою у великі ромби. Дуже ефектно виглядають і великі прикраси у вигляді золотистих квітів різдвяника. Завершують сяючий образ деревця численні вогники гірлянди.

Дитяча ялинка

ny_tree16.jpg (293.59 Kb)
Ваші діти будуть вам вдячні за таку ялинку у своїй кімнаті. Фетрові сніговички та снігові баби, сніжинки різної величини – від гігантських до мініатюрних, та барвисті подаруночки створять неперевершений настрій новорічного свята.

Ялинка Снігової Королеви

ny_tree17.jpg (52.66 Kb)
Про таку ялинку тільки й може мріяти справжня Снігова Королева. Білі, сріблясті та блакитні відтінки у декорі нагадують про безкраї білосніжні поля Північного полюсу, блакитні відблиски льодових брил та мерехтливе світло північного сяйва.

Веселкова ялинка 2

ny_tree18.jpg (82.83 Kb)
Ще одне цікаве рішення веселкової ялинки. На білих пухнастих вітах штучного деревця почепіть кульки одного кольору шар за шаром, стежачи, щоб кольори утворювали цікаві гармонійні переходи.

Голлівудська ялинка

ny_tree20.jpg (235.93 Kb)
Саме таку ялинку можна найчастіше побачити у голлівудському фільмі про Різдво. Її вигляд чудово передає різдвяну атмосферу сімейного затишку, добробуту, благополуччя та родинного святкування. Якщо бажаєте перейняти голлівудський досвід, обирайте для декорування кульки однакового розміру червоних, срібних та золотих кольорів. Акуратними гірляндами розвішайте на гілках низки червоного та срібного намиста і не забудьте про однотонну білу гірлянду.

Нехай ваша ялинка 2016 стане незабутньою!

Не забудьте підписатися на Наш канал:

Схожі матеріали