Лови ритм у своєму місті!

monatik-1

Хтось ловить рибу у річці, дехто – удачу за хвіст, а Діма Монатік – ловить ритм. І це у нього дуже гарно виходить! Декілька десятків тисяч шанувальників його творчості зустріли літо 2019 року на НСК Олімпійському під запальні хіти Monatik’а.

Того дня був грандіозний вечір. І зараз хотілося б привести декілька фактів, які це засвідчують. За декілька днів до початку концерту було зупинено продаж квитків. Так, це був sold out. Три величезні фан-зони та всі доступні сектори стадіону були заповнені вщент. Давно Олімпійський не бачив стільки людей!

Саме для шоу Monatik’а була побудована найбільша сцена завдовжки майже вісімдесят метрів і мала висоту у двадцять п’ять. Чи могли ви уявити, що по стадіону може пересуватись потяг? Так, масштаби сцени – не межа для такого шоу і по Олімпійському дійсно їздив вагон з великою літерою “М”.

Також до такого неймовірного дійства приєднались і дві чарівні та харизматичні зірки українського шоу-бізу: Alyona Alyona та Надя Дорофеєва. Дівчата мали за честь співати разом з Monatik’ом у дуеті.

Усі ми розуміємо, що шанувальників творчості Діми Монатіка набагато більше, ніж наповнений найбільший стадіон України. Тому артист вирушив у всеукраїнський стадіонний тур з програмою “Love it Ритм”, щоб кожен мешканець нашої країни зміг отримати хоча б частинку запальної енергії Monatik’а.

monatik-2

То ж не втрачай шансу зловити ритм разом з найпопулярнішим співаком України у своєму місті. Купуй квитки онлайн вже зараз на сайті квиткового оператора TicketsBox. Вінничани, встигніть придбати квитки за посиланням: https://vinnitsa.ticketsbox.com/monatik/. Гості та мешканці Запоріжжя, Monatik чекатиме зустрічі на “Славутич Арені”, а за квитками – вам сюди: https://zp.ticketsbox.com/monatik/.

А ми бажаємо зловити кожному те, чого він найбільше бажає. Будьте щасливі!