Привітання з днем народження мужчині

birthday-1835443_1280

Привітати жінку – не проблема. Це можна робити хоч щодня, причин та приводів є більш, ніж достатньо. А от вітати чоловіків вже складніше. І подарунок обрати, і слова підібрати. Привітання з днем народження мужчині зазвичай короткі і сухі. Пропонуємо вам дещо цікавіші варіанти.

Вітаю з днем старіння… Ой, тобто з днем народження. Нехай кісток не ломить, нехай пісок не сиплеться з тебе, нехай зуби не болять від смачного торта, а всі свічки на ньому з першої спроби вдасться задмухати.

Вітаю тебе з Днем Народження! Нехай цей день буде для тебе переходом на новий щабель у житті. Бажаю тобі з кожним роком ставати успішнішим, міцнішим і, звичайно, здоровішим. Нехай всі твої мрії збуваються скоріше і, разом з тим, з’являються нові. Також бажаю, щоб поруч завжди були вірні друзі, які допоможуть і підтримають у будь-яку хвилину. Нехай будуть щасливі всі твої рідні і близькі. Радуй нас кожен день своєю променистою посмішкою і прекрасним настроєм. Ми, в свою чергу, обіцяємо тобі неодмінно в цьому допомагати.

Нехай небо буде саме таким, як в цей ясний день! Нехай очі також сяють, як зараз! І нехай ніщо не зможе засмутити надовго! Але нехай якщо і будуть швидкоплинні сльози-то тільки щастя! З днем твого народження! Великих тобі починань у всьому! І головне – успіху!

Щастя, достатку, любові і добра!

Вірних друзів і в будинку тепла!

Щоб заметіль не крейди і не хуртовина,

Щоб завжди ви вірили в чудо!

Щоб рідні Вас дуже любили.

Щоб здоров’я завжди у Вас було!

Життя, як і раніше, било ключем!

І щоб не шкодували ви ні про що!

Нехай гроші збиваються в пташині зграї,

летять до тебе, мов скажений горобець

Нехай оточують і лізуть й нападають

з нахабством прям до тебе в гаманець!!!

Щоб у банку та кишенi,були гривнi та зеленi,

На подвір’ї й в гаражі іномарки дві круті,

Щоб у життi було гiрко лиш вiд доброї горiлки,

Щоб був успiх та зростання,були сили для кохання!

Вiтаю з Днем Народження!

Вітаю з днем народження. Бажаю, щоб не зменшувались сили і витривалість, щоб не зникали бажання і мрії. Щоб не тільки день народження, але і кожен наступний день приносили задоволення від життя, натхнення до звершень і бажання жити, любити, творити.

З Днем народження вітаю Та нескромно побажаю Заробляти так багато, Щоб купити собі хату За кордоном біля моря, Жити там, не знати горя. Ще автівку іномарку, Може, власну там заправку, Може, банк, або завод, Мати все без перешкод. Все, що бажане, купляти, Що не день — відпочивати. Тільки не забудь в турботах — Завтра вранці на роботу.

Сьогодні хочу побажати,

Щоб щастя через край лилося,

Джекпот нечуваний зірвати,

Щоб все задумане вдалося.

Дружби вірної міцної,

Кохання справжнього хмільного,

Не знати про невдачі, втому,

Хай щастить тобі у всьому!