Різдвяні романтичні комедії

Ноель

tszud1

Чарівний фільм з неймовірними Сьюзен Сарандон та Пенелопою Круз. Трохи меланхолії, трохи втоми, трохи смутку – все це напередодні Різдва в Нью-Йорку. Нехай диво зустрічається рідко, нехай навіть тільки один раз в рік – але все ж трапляється.

Старий-Новий Рік

738193ea-022a-4628-b2dc-9cdb5a78643e

Це відмінна кінокартина про новорічну ніч, що об’єднує людей по всьому світу. Звичайно ж вона про кохання! За дві години, що триває фільм, ми встигаємо простежити за вісьмома з історіями, які, переплітаючись між собою, вчать нас прощати і любити, відпускати один одного і цінувати.

12 Різдвяних побачень

407277bc9036406b2f5995bda76f3d9d91e76ad7

У спробах відродити злегка згаслі стосунки, героїня навмисно зводить нанівець побачення з новим приємним кавалером, всіляко намагаються їй сподобатися. Кажуть, що долю змінити не можна. Але дивним і несподіваним чином, в переддень Різдва, дівчині дається можливість пережити попередній день знову.

Несплячі в Сієтлі

seattle-e1529542864125

Картина «Несплячі в Сіетлі» з Мег Райан і Томом Хенксом в головних ролях витримана в кращих традиціях жанру мелодрами. Фільм розповідає про те, як напередодні Різдва самотній чоловік і чарівна жінка знайшли один одного завдяки маленькому хлопчикові, безсонню та нічній радіопередачі.

Відпочинок за обміном

holiday

Фільм про те, що ніколи не пізно круто змінити своє життя, і краще за все робити це саме перед Різдвом. «Відпустка за обміном» – це неймовірна історія про двох дівчат, які вирішили помінятися будинками і життями, а в підсумку – зустріли своє щастя і знайшли самих себе.

Джерела:

Різдвяні фільми для різдвяного настрою

10 фільмів на Різдво