Як дізнатись, що тебе використовують

yak_diznatis_szo_tebe_vikoristovuyut

В ідеальних відносинах обидва партнери повинні “віддавати” і “брати”, та інколи це далеко не так. Ситуації, в яких один з партнерів використовує іншого зустрічаються доволі таки часто. Ми пропонуємо переглянути 5 ознак, за якими можна визначити, чи ваші стосунки щирі, чи все-таки вас використовують.

Ти просиш вибачення за його поведінку

Якщо ти перед друзями виправдовуєш поведінку свого партнера, списуючи все на важку роботу чи втому – це перша погана ознака. Якщо партнер розмовляє з тобою без поваги, часто підіймає голос, то час задуматись, чому він так робить і чи ти себе комфортно почуваєш в таких ситуаціях.

Твої рідні і друзі хвилюються

Можна довго себе заспокоювати, шукати виправдання певним вчинкам, але зі сторони все ж видніше. Якщо ти в “рожевих окулярах”, то до близьких слід прислухатись. Вони не даремно намагаються тебе застерегти чи дати пораду.

Немає взаємовіддачі

Коли твій “коханий” хворіє – ти біжиш в аптеку, купуєш ліки, робиш йому чай, вкриваєш щохвилини ковдрою, питаєш, як себе почуває…А коли щось схоже стається з тобою – він навіть не хоче допомогти. Подумає, чи може людина, в якої щирі почуття, так себе поводити. Допомога та опіка має бути взаємною.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Відчуваєш себе нездарою

У відносинах люди повинні почувати себе щасливими. З ним має бути краще ніж без нього. А якщо ти відчуваєш себе нездарою поруч зі своїм партнером, то потрібно ще раз проаналізувати ваші відносини.

Тобі не подобається статус ваших відносин

Обидва партнери повинні бути задоволеними динамікою розвитку ваших відносин. Якщо ж ви не можете дійти згоди в цьому плані, то це ще одна з ознак, що тебе використовують.