Як дізнатись, що тебе використовують


30 April, 2018
yak_diznatis_szo_tebe_vikoristovuyut.jpg (47.22 Kb)В ідеальних відносинах обидва партнери повинні "віддавати" і "брати", та інколи це далеко не так. Ситуації, в яких один з партнерів використовує іншого зустрічаються доволі таки часто. Ми пропонуємо переглянути 5 ознак, за якими можна визначити, чи ваші стосунки щирі, чи все-таки вас використовують.

Ти просиш вибачення за його поведінку

Якщо ти перед друзями виправдовуєш поведінку свого партнера, списуючи все на важку роботу чи втому - це перша погана ознака. Якщо партнер розмовляє з тобою без поваги, часто підіймає голос, то час задуматись, чому він так робить і чи ти себе комфортно почуваєш в таких ситуаціях.
. . .

Твої рідні і друзі хвилюються

Можна довго себе заспокоювати, шукати виправдання певним вчинкам, але зі сторони все ж видніше. Якщо ти в "рожевих окулярах", то до близьких слід прислухатись. Вони не даремно намагаються тебе застерегти чи дати пораду.

Немає взаємовіддачі

Коли твій "коханий" хворіє - ти біжиш в аптеку, купуєш ліки, робиш йому чай, вкриваєш щохвилини ковдрою, питаєш, як себе почуває...А коли щось схоже стається з тобою - він навіть не хоче допомогти. Подумає, чи може людина, в якої щирі почуття, так себе поводити. Допомога та опіка має бути взаємною.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тілаВідчуваєш себе нездарою

У відносинах люди повинні почувати себе щасливими. З ним має бути краще ніж без нього. А якщо ти відчуваєш себе нездарою поруч зі своїм партнером, то потрібно ще раз проаналізувати ваші відносини.
. . . .


Тобі не подобається статус ваших відносин

Обидва партнери повинні бути задоволеними динамікою розвитку ваших відносин. Якщо ж ви не можете дійти згоди в цьому плані, то це ще одна з ознак, що тебе використовують.
Не забудьте підписатися на Наш канал:

Схожі матеріали