4 нові тенденції зачісок весна/літо 2018

Задумуєтесь над новою зачіскою в цьому сезоні? Надихайтесь вибором стилю зачіски сезону весналіто 2018 дизайнерами. Представлені нижче тенденції зачісок є найактуальнішими в цьому сезону.

4 нові тенденції зачісок весна/літо 2018 – Паризька досконалість

Кожного разу думаючи про французьких жінок, в уяві вимальовується образ тендітної, екстравагантної жінки з ідеально глянцевим, ледь хвилястим волоссям. Це звісно не нова тенденція, проте вона робить жінок вишуканими. Блиск здорового волосся завжди в моді, тому подбайте, щоб ваше волосся завжди виглядало живим та блискучим.

francuzhanka-4-novi-tendencii-zachisok-vesnalito-2018

4 нові тенденції зачісок весна/літо 2018 – Коротка зачіска моделей 90-х

Стиліст Moschino підібрав короткі зачіски для своїх моделей, щоб імітувати стиль, який мали моделі на початку дев’яностих. Цей сміливий крок виявився чудовою ідеєю, яку визнають багато зірок шоу-бізнесу, блогерів та моделей. Тому якщо ви прихильниця коротких стрижок, то зараз саме час оновити зачіску.

superkorotka-4-novi-tendencii-zachisok-vesnalito-2018

4 нові тенденції зачісок весна/літо 2018 – Аксесуари

Сезон весна/літо 2018 – це, безперечно сезон блискучих та яскравих аксесуарів. А носити чудові аксесуари для волосся нам запропонував Dolce & Gabbana. Дві класичні шпильки, прикрашені перлами, заколені над вухом не лише зручно, але надзвичайно стильно.

aksesyaru-4-novi-tendencii-zachisok-vesnalito-2018

4 нові тенденції зачісок весна/літо 2018 – Додайте об’єму

У стилі Versace, створеному Євгеном Сулейманом, введено природну текстуру волосся моделей – від грубого рок-н-ролу до об’ємних спіральних завитків. Просто пам’ятайте: чим більше, тим краще.

obyem-4-novi-tendencii-zachisok-vesnalito-2018