Губна помада осені 2016


26 October, 2016
gubna_pomada_oseni_2016.jpg (209.61 Kb)

На зміну літньої спеки прийшла раптова осінь, яка внесла кардинальні зміни не лише в погоду та настрій, а й у моду, зокрема це стосується макіяжу. Оскільки макіяж - це невід'ємна частина нашого образу, на нього треба звернути неабияку увагу.

Сьогодні поговоримо про ту частину макіяжу, на яку в більшості випадків падають акценти. Які кольори губної помади модні осінню 2016?

Цієї осені ми експерементуємо з червоним та його варіаціями по повній, головне не переборщити. Основна увага модниць падає на 4 основних відтінки помади.

Яскраво-червона помада

yaskravo-chervona_pomada.jpg (80.01 Kb)

Це класичний колір помади, який увійшов у топ модних новинок осені 2016. Цієї осені в моді чудові світлі, темні і вишневий відтінки червоного. Thomas Wylde акцентує на контрастах, включаючи темний колір волосся, природні брови та вії з великою кількістю туші. Saint Laurent демонструє мейк 80-х.

Готичні відтінки

gotichni_vidtinki.jpg (87.13 Kb)

Темні, чорні, сливові відтінки помади - домінуюча категорія макіяжу осінь 2016, при чому макіяж на основних ділянках лиця виконується по мінімуму. Marc Jacobs демонструє готичний макіяж в його чистому вигляді: темні губи та висвітлені брови. Rodarte і Nicholas K навпаки - більш природній макіяж з темними бровами і фіолетовим відтінком губ.

Помада яскраво-рожевих та пастельних відтінків

yaskravo_rozhevi_i_pastelni_vidtinki.jpg (92.45 Kb)

Як і минулого та позаминулого років залишаються модними яскраві рожеві та пастельні кольори помади Аnya Taylor, 3.1 Phillip Lim і Banana Republic демонструють деякі варіації цих кольорів у своїх колекціях.

Ненафарбовані губи або помада з ефектом нефарбованих губ

nenafarbovani_gubi.jpg (99.99 Kb)

Безколірний блиск чи помаду максимально наближену до натурального відтінку використовують при створенні макіяжу під природній, який здатен створити ніжний привабливий образ. Варіанти такого макіяжу можна побачити на показах 2016 у Valentino, Balmain і Elie Saab.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали