Колекція Erdem та H&M

21 October, 2017 922

Ердем Мораліоглу дизайнер бренду Erdem та H&M відзначили офіційну глобальну презентацію їхньої спільної роботи. З цього приводу вони влаштували показ та вечірку де зібралось багато модниць. Ця презентація колекції була найочікуванішою подією в 2017 році в цій ціновій категорії. Завдяки даній співпраці, багато людей можуть носити одяг розроблений геніальним дизайнером Ердемом Мораліоглу. Офіційний реліз колекції відбудеться 2 листопада. Він буде доступний як в інтернет-магазині, так і в магазинах.

kolekciya-erdem-ta-h-m.jpg (138.37 Kb) 1kolekciya-erdem-ta-h-m.jpg (121.92 Kb)

Колекція Мораліоглу для H&M є надзвичайно розкішною, оскільки він використовує свої улюблені матеріали. Жаккарди з металевими деталями, заплутане мереживо та яскравий цвіт - в цьому вся розкіш колекції.

Окрім типових тканин для Erdem, він включив в колекцію приголомшливі твідові вироби та багато трикотажу як для жінок, так і для чоловіків.

2kolekciya-erdem-ta-h-m.jpg (220.75 Kb) 3kolekciya-erdem-ta-h-m.jpg (122.59 Kb)

Читайте також "Модний одяг Осінь-Зима 2017-2018"

4kolekciya-erdem-ta-h-m.jpg (150.73 Kb)

Ердем включив в колекцію шикарні квіткові піжами, які є надзвичайно популярними серед зірок та блогерів.

5kolekciya-erdem-ta-h-m.jpg (151 Kb)

Трішки зламав дизайнер і гендерний аспект в колекції. Жінки в Erdem носять ідеально підібрані костюми та негабаритні шуби. Всі вони виглядають так, як ніби вони запозичені з чоловічої шафи. З іншого боку, чоловіки одягнені в яскраві шовкові костюми з квітковим цвітом.

Ердем Мораліоглу вперше в своїй професійній діяльності представив чоловічу колекцію, тому хвилювань не було меж. Проте чоловіча лінія настільки приголомшлива, що всі були задоволені роботою дизайнера для колекції H&M. Він помітив настільки гармонійно виглядає гендерний обмін речами - чоловічі тканини на жінках, а квіткові - на чоловіках.

9kolekciya-erdem-ta-h-m.jpg (163. Kb) . . . . . . .
. . 10kolekciya-erdem-ta-h-m.jpg (109.72 Kb) 11kolekciya-erdem-ta-h-m.jpg (126.8 Kb) 12kolekciya-erdem-ta-h-m.jpg (99.16 Kb)
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожі матеріали
Манікюр, зачіски, мейкап