Колекція Erdem та H&M

Ердем Мораліоглу дизайнер бренду Erdem та H&M відзначили офіційну глобальну презентацію їхньої спільної роботи. З цього приводу вони влаштували показ та вечірку де зібралось багато модниць. Ця презентація колекції була найочікуванішою подією в 2017 році в цій ціновій категорії. Завдяки даній співпраці, багато людей можуть носити одяг розроблений геніальним дизайнером Ердемом Мораліоглу. Офіційний реліз колекції відбудеться 2 листопада. Він буде доступний як в інтернет-магазині, так і в магазинах.

kolekciya-erdem-ta-h-m
1kolekciya-erdem-ta-h-m

Колекція Мораліоглу для H&M є надзвичайно розкішною, оскільки він використовує свої улюблені матеріали. Жаккарди з металевими деталями, заплутане мереживо та яскравий цвіт – в цьому вся розкіш колекції. Окрім типових тканин для Erdem, він включив в колекцію приголомшливі твідові вироби та багато трикотажу як для жінок, так і для чоловіків.

2kolekciya-erdem-ta-h-m
3kolekciya-erdem-ta-h-m

Читайте також “Модний одяг Осінь-Зима 2017-2018”

4kolekciya-erdem-ta-h-m

Ердем включив в колекцію шикарні квіткові піжами, які є надзвичайно популярними серед зірок та блогерів.

5kolekciya-erdem-ta-h-m

Трішки зламав дизайнер і гендерний аспект в колекції. Жінки в Erdem носять ідеально підібрані костюми та негабаритні шуби. Всі вони виглядають так, як ніби вони запозичені з чоловічої шафи. З іншого боку, чоловіки одягнені в яскраві шовкові костюми з квітковим цвітом.

Ердем Мораліоглу вперше в своїй професійній діяльності представив чоловічу колекцію, тому хвилювань не було меж. Проте чоловіча лінія настільки приголомшлива, що всі були задоволені роботою дизайнера для колекції H&M. Він помітив настільки гармонійно виглядає гендерний обмін речами – чоловічі тканини на жінках, а квіткові – на чоловіках.

9kolekciya-erdem-ta-h-m
10kolekciya-erdem-ta-h-m
11kolekciya-erdem-ta-h-m
12kolekciya-erdem-ta-h-m