Новий весняний тренд у фарбуванні: цукеркове волосся

pastel_macaraon_hairstyle_trend2

Як зустріти весну? З новою головою! Спробуйте найяскравіший весняний тренд у фарбуванні – «цукеркове волосся».

Тенденції фарбування волосся змінюються щосезону, але однією з найкращих і найцікавіших останніх тенденцій є волосся кольору макарон. Із фарбою для волосся можна створити багато дивовижних речей, які підкреслять індивідуальний шарм та подарують задоволення. І в цьому стиліст та колорист з Лас Вегаса Шеллі Грегорі пішла далі всіх і придумала свій власний стиль фарбування, який вона назвала «цукерковим волоссям». На такі експерименти її надихнули відвідини паризької кондитерської Ladurée, яка спеціалізується на виробництві тістечок макарон.

Що таке макарон

macaron

Макарон – це не звичні нам вироби із тіста під назвою макарони. Макарон – це французький кондитерський виріб з яєчних білків, цукрової пудри, цукру-піску, меленого мигдалю та харчових барвників. Зазвичай робиться у формі печива, між двома шарами якого кладуть крем або варення. Назва походить від італійського maccarone – «розбити, розчавити». Особливістю цього печива є його різноманітна кольорова гама. Ось вона й надихнула стиліста, щоб відтворити такі ж кольори і такий самий веселий настрій на волоссі.

«Цукеркове волосся» може подарувати вам справді унікальну зачіску, яка буде доречною будь-якого сезону і для будь-якої події. Утім, весна – чи не найкращий час, щоб провести подібний експеримент із власною шевелюрою. Щоразу, дивлячись на себе у дзеркало, вас переповнятимуть радісні й хвилюючі відчуття казкового дива й веселкової радості. А хіба не таких саме відчуттів нам так бракує у повсякденному дорослому житті?

Читайте також

Наймодніша зачіска 2016 року

Як створити «цукеркове волосся»

pastel_macaraon_hairstyles3

«Цукеркове волосся» створюється із використанням семи кольорів: синього, м’ятного, фіолетового, рожевого, персикового, сріблястого та жовтого. За задумкою стиліста, це не повинні бути класичні кольори веселки. Щоб надати їм справді смачного «тістечкового» вигляду, стиліст пропонує використовувати приглушені пастельні кольори. Такі кольори пом’якшують ефект веселки, водночас створюючи унікальні кольорові поєднання.

macaraon_hair_color_trend1

Така зачіска виглядатиме просто приголомшливо на вечірці, що зробить вас зіркою усіх «паті», але й на щодень подарує барвистий вигляд.

Якщо ж вам захочеться відчути себе діснеївською принцесою і створити справді казковий вигляд, нанесіть на корені волосся блиск, змішаний разом із гелем для кращої фіксації.

Читайте також

10 найкращих зачісок для вечірки, запозичених у зірок