Модні джинси Hilfiger Denim (Tommi Jeans) весна – 2018

rebrending-hilfiger-denim-v-tommi-jeans

Улюблена джинсова марка Millennials, Hilfiger Denim, оголошує про деякі зміни. Американський бренд, що належить PVH Corp, оголосив про ребрендинг. Відтепер Hilfiger Denim відома як Tommy Jeans. З численними змінами стилів і свіжих нових облич, бренд також потребував змін.Tommy Jeans відсвяткує ребрендинг, починаючи з їхньої весняної колекції 2018. Будуть як чоловічі, так і жіночі образи.

rebrending-hilfiger-denim-v-tommi-jeans2

“Джинси завжди були основою класичного образу американського суспільства. Отримання нашого оригінального джинсового знаку визнає нашу давню історію святкування поп-культури з унікальними стилями джинсів, які носять наші споживачі», – заявив засновник Томмі Хілфігер у своєму офіційному прес-релізі.

rebrending-hilfiger-denim-v-tommi-jeans7

Торгова марка вже дала нам підказки про те, чого чекати від першої офіційної колекції після ребрендингу. Вони зосередженні на модних елементах, які мають спортивний характер. З отриманих фото ми можемо бути впевнені, що новий бренд пропонує нам не лише модний джинсовий одяг, але й шапки, куртки, светри та спідниці. Хілфігер використовує свої домінуючі кольори – червоний, синій і білий, які раніше були присутні в одязі всіх його колекцій.

rebrending-hilfiger-denim-v-tommi-jeans6

Читайте також, як зробити Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Томмі Хілфігер зовсім недавно випустив ще одну колекцію – частину для нового бренду Tommy Jeans. Колекція з обмеженим тиражем відзначається дизайном 90-х років. Колекція вже доступна для придбання, для того, щоб подивитись її або замовити зайдіть на офіційний сайт.

Tommi Jeans весна – 2018

rebrending-hilfiger-denim-v-tommi-jeans1

Tommi Jeans весна – 2018

rebrending-hilfiger-denim-v-tommi-jeans4

Tommi Jeans весна – 2018

rebrending-hilfiger-denim-v-tommi-jeans3

. . . . . . . . .

Tommi Jeans весна – 2018

rebrending-hilfiger-denim-v-tommi-jeans5

Tommi Jeans весна – 2018

rebrending-hilfiger-denim-v-tommi-jeans8

Tommi Jeans весна – 2018

rebrending-hilfiger-denim-v-tommi-jeans9