Спідниці у весняному гардеробі модниці


17 March, 2019
spidnici_u_vesnyanomu_garderobi.jpg (93.59 Kb)
Прийшла весна - настав час дещо поповнити свій гардероб і додати декілька модних спідниць. Спідниця - частина гардеробу, що здатна підкреслити нашу жіночність та доповнити весняний образ. Спідниця, звісно, менш зручне вбрання ніж джинси, до яких ми так звикли, але так само легко поєднується з різними блузами, сорочками, водолазками, светрами. Цієї весни найбільш популярними будуть 5 моделей спідниць.

Джинсова спідниця.

Джинс - завжди в тренді, а цієї весни особливої уваги заслуговують джинсові спідниці. Джинсова спідниця (в залежності від моделі) бууде доречною не лише для зустрічей з друзями чи прогулянки. Джинсова спідницю можна поєднувати з класичними блузами чи сорочками, футболками, топами. Взувати до спідниці з джинсу можна туфлі на підборах, кеди, балетки, кросівки.
Джинсова спідниця - одна з небагатьох моделей, яку можна легко поєднати з будь-яким верхом і взути комфортне взуття.

dzhinsova.jpg (161.23 Kb)

dzhinsova_1.jpg (161.55 Kb)

Плісерована спідниця

Ще недавно спідниці такого фасону вважали пережитками моди і одягали лише на тематичні вечірки. Та цієї весни спідниця-плісе в трендових рядах. Плісерована спідниця буде доречною для будь-якого заходу. Плісе, як і джинсова спідниця, не вимагає особливого верху, можна одягти чи блузу, чи футболку. Мінус спідниць цього фасону в тому, що вони не всім пасують, оскільки здатні візуально повнити. Тому слід з особливою уважністю підійти до вибору спідниці-плісе.

plise.jpg (145.96 Kb)

plise_1.jpg (152.76 Kb)

Спідниця з бахромою

Спідниця з бахромою теж повертається, адже в тренді була в 2000-х роках. Така модель підійде для походу в ресторан чи на вечірку. Добре комбінується з білою сорочкою та принтованими топами.

bahroma.jpg (116.2 Kb)

bahroma_1.jpg (116.8 Kb)

Цікаве відео на нашому каналіВінілова спідниця

Цієї весни актуальні вінілові спідниці в пастельних тонах - лимонний, ніжно-рожебий та блакитний, і, звісно, класичні кольори: червоний та чорний. Потрібно пам'ятати, що спідниця повинна підкреслити жіночність та красу, а не додати вульгарності. Носити вінілову спідницю можна з білою сорочкою, коротким топом (поєднати з вініловою спідницею високої посадки), об'ємний светр чи світшот.

vinilova.jpg (176.09 Kb)

vinilova_1.jpg (221.81 Kb)

Спідниця мілітарі

Одяг у військовому стилі давно став трендом. Цієї весни пропонують звернути увагу на спідниці мілітарі з гіпертрофованими кишенями, з асиметричним подолом, з великими гудзиками та з яскравим принтом.

militari.jpg (131.37 Kb)

militari_1.jpg (184.14 Kb)
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожі матеріали