Спідниці у весняному гардеробі модниці

spidnici_u_vesnyanomu_garderobi

Прийшла весна – настав час дещо поповнити свій гардероб і додати декілька модних спідниць. Спідниця – частина гардеробу, що здатна підкреслити нашу жіночність та доповнити весняний образ. Спідниця, звісно, менш зручне вбрання ніж джинси, до яких ми так звикли, але так само легко поєднується з різними блузами, сорочками, водолазками, светрами. Цієї весни найбільш популярними будуть 5 моделей спідниць.

Джинсова спідниця.

Джинс – завжди в тренді, а цієї весни особливої уваги заслуговують джинсові спідниці. Джинсова спідниця (в залежності від моделі) бууде доречною не лише для зустрічей з друзями чи прогулянки. Джинсова спідницю можна поєднувати з класичними блузами чи сорочками, футболками, топами. Взувати до спідниці з джинсу можна туфлі на підборах, кеди, балетки, кросівки. Джинсова спідниця – одна з небагатьох моделей, яку можна легко поєднати з будь-яким верхом і взути комфортне взуття.

dzhinsova
dzhinsova_1

Плісерована спідниця

Ще недавно спідниці такого фасону вважали пережитками моди і одягали лише на тематичні вечірки. Та цієї весни спідниця-плісе в трендових рядах. Плісерована спідниця буде доречною для будь-якого заходу. Плісе, як і джинсова спідниця, не вимагає особливого верху, можна одягти чи блузу, чи футболку. Мінус спідниць цього фасону в тому, що вони не всім пасують, оскільки здатні візуально повнити. Тому слід з особливою уважністю підійти до вибору спідниці-плісе.

plise
plise_1

Спідниця з бахромою

Спідниця з бахромою теж повертається, адже в тренді була в 2000-х роках. Така модель підійде для походу в ресторан чи на вечірку. Добре комбінується з білою сорочкою та принтованими топами.

bahroma
bahroma_1

Цікаве відео на нашому каналі

Вінілова спідниця

Цієї весни актуальні вінілові спідниці в пастельних тонах – лимонний, ніжно-рожебий та блакитний, і, звісно, класичні кольори: червоний та чорний. Потрібно пам’ятати, що спідниця повинна підкреслити жіночність та красу, а не додати вульгарності. Носити вінілову спідницю можна з білою сорочкою, коротким топом (поєднати з вініловою спідницею високої посадки), об’ємний светр чи світшот.

vinilova
vinilova_1

Спідниця мілітарі

Одяг у військовому стилі давно став трендом. Цієї весни пропонують звернути увагу на спідниці мілітарі з гіпертрофованими кишенями, з асиметричним подолом, з великими гудзиками та з яскравим принтом.

militari
militari_1