Як правильно вибирати джинси?


14 May, 2018 2429

В світі, мабуть, не залишилось жодної жінки, яка б не хотіла мати, одну пару ідеальних джинсів. Обрати відповідні джинси зовсім не важко, проте, потрібно враховувати не лише актуальність фасону в сезоні, але й тип вашої фігури, колір та посадку.

Кому підійдуть джинси Bootcut?

yakii-fason-dzhinsiv-krasze-pidhodit-dlya-vashogo-tipu-figuri.jpg (255.25 Kb)

Джинси Bootcut є улюбленою моделлю Вікторії Бекхем. Відомий модельєр пропонує джинси такого пошиття жінкам з низьким ростом. Проте, довжина штанини повинна досягати пальців на ногах та бути точного розміру. Особливістю Bootcut є те, що вони розширені від коліна до щиколотки. Якщо у вас пишні стегна, то джинсb не повинні їх обтягувати. Якщо все ж ви придбали обтягуючу модель штанів, то повинні додати об'єму зверху.

Кому підійдуть джинси Flared?

2yakii-fason-dzhinsiv-krasze-pidhodit-dlya-vashogo-tipu-figuri.jpg (71.25 Kb)

Модель джинсів Flared є універсальною. Вона підходить до будь-якого типу фігури та росту. В 70-х роках джинси даної моделі були популярні серед хіпі, саме тому дуже стильно виглядають такі штани, з розширеним низом, прикрашені бісером або будь-якими іншими деталями.

Кому підійдуть джинси Skiny?

3yakii-fason-dzhinsiv-krasze-pidhodit-dlya-vashogo-tipu-figuri.jpg (300 Kb)

Джинси Skiny - це повна протилежність вищеназваних моделей джинсів. Джинси фасону Skiny підходять худим жінкам, які хочуть підкреслити свою фігуру. Особливістю джинсів Skiny є те, що вони повністю обтягують тіло і підкреслюють стрункі ноги. Такі джинси підійдуть як високим, так і низьким дівчатам.

Кому підійдуть джинси Straight leg?

4yakii-fason-dzhinsiv-krasze-pidhodit-dlya-vashogo-tipu-figuri.jpg (311.04 Kb)

Джинси Straight leg вважаються класичними.

Їх легко поєднувати з будь-яким взуттям та верхнім одягом, блузами, майками, тенісками і т.д. Класична модель Straight leg підходить усім типам фігури і гарно сидить на ній. Найкращою і універсальною моделлю Straight leg є Levis 501.

Кому підійдуть джинси Boyfriend?

5yakii-fason-dzhinsiv-krasze-pidhodit-dlya-vashogo-tipu-figuri.jpg (53.29 Kb)

Boyfriend fit jeans в перекладі з англійської звучить як «джинси мого хлопця». Джинси такого крою характерно безрозмірні, саме тому вони візуально збільшують бедра та укорочують зріст. Джинси Boyfriend підходять високим та худим дівчатам з ідеальними формами.

Кому підійдуть джинси Mom?

6yakii-fason-dzhinsiv-krasze-pidhodit-dlya-vashogo-tipu-figuri.jpg (153.46 Kb)

Модель джинсів Mom появились у 80-х роках і для них притаманна висока посадка на талії. У всьому іншому вони виглядають так само як і Boyfriend.

Модельєри пропонують носити такі джинси на 1-2 розміри більші. Виходячи з цього, зрозуміло, що підійдуть вони худим жінкам.

Темні джинси роблять фігуру стрункіше та приховують її недоліки. Тому вони підійдуть, практично, всім. Світлі джинси та горизонтальні розрізи додають об'єму фігурі. Проте, світлі джинси добре підходять для сезону весна/літо.

Ми розповіли Вам про фасони джинсів і те, кому їх краще носити. Але покладайтесь на власне бачення, приміряйте та експериментуйте і тоді ви знайдете свою ідеальну пару.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожі матеріали