Одягаємось ідеально: тип фігури груша

Опуклі сідниці та масивні стегна, тендітні плечі та осина талія – так можна охарактеризувати тип фігури груша або трикутник. Власниці грушоподібних форм не з тих, хто може їсти і не товстішати. Зазвичай, коли жінка гладшає, то в розмірі збільшуються стегна та ноги, а живіт та груди завжди залишаються худими. Також представниці такого типу фігури характеризуються невисоким ростом, заниженою лінією талії, що вимагає особливо ретельного підбору одягу.

При підборі одягу потрібно:

  • -Підкреслювати талію та плечі.
  • -Уникати безрозмірних топів і суконь.
  • -Приталений верх, більш вільний низ.

Як підібрати джинси для типу фігури груша?

Для того, щоб підкреслити переваги фігури, слід вибирати джинси розкльошені від стегна або укорочені моделі — «маминих джинсів» . Обов’язково джинси повинні були високої або середньої посадки.

odyagaemos-idealno-tip-figuri-grusha-dzinsu

Які сукні підходять жінкам з типом фігури груша?

Жінкам з типом фігури трикутник при виборі сукні потрібно пам’ятати, що акцент слід робити на грудях, обираючи світлі та яскраві кольори, ліфи з декором та корсети. Ідеальним варіантом є світлий верх і темний низ. Для того, щоб візуально збільшити плечі варто віддати перевагу V-подібним і квадратним вирізам. Гарно на А-подібній фігурі виглядають сукні з прямим кроєм.

odyagaemos-idealno-tip-figuri-grusha-sukni

Верхній одяг для типу фігури груша

Загалом, для жінок грушеподібних форм підходять речі з великими деталями у верхній частині тіла, щоб зробити акцент на грудях та плечах. Також це легко можна зробити за допомогою надплечників або таких декоративних деталей одягу, як погони. Куртки для типу фігури груша підходять з максимальною довжиною до стегна. Для того, щоб візуально збільшити груди ідеально підходить V-подібний широкий виріз або виріз «човник». Жакети і пальта слід підбирати з широкими комірами, двобортні та з великими гудзиками. Щоб підкреслити талію слід обирати моделі з поясами, наприклад, тренч.

odyagaemos-idealno-tip-figuri-grusha-kurtkajpg
odyagaemos-idealno-tip-figuri-grusha-palto
odyagaemos-idealno-tip-figuri-grusha-palto1

Як правильно підібрати взуття та аксесуари для типу фігури груша?

Взуття для типу фігури груша підходить класичне без масивних декоративних елементів та стриманих відтінків. Для того, щоб підкреслити довжину ніг, одягаючи шорти або спідниці середньої довжини, потрібно надати перевагу взуттю тілесних відтінків. При цьому колір повинен підходити під колір колгот або шкіри ніг. Однак, якщо ж навпаки ви одягаєте довгу сукню, джинси або штани, то і взуття потрібно одягати того ж відтінку. Якщо ж у вас немає взуття, яке на 100% підходить по кольору до сукні чи штанів, то виручалками будуть базові кольори (чорний, сірий, коричневий, синій), які візуально видовжать ноги та зроблять їх стрункішими.