Взуття для жінок з низьким ростом: Поради як правильно підібрати

Правильно підібрана пара взуття здатна додати росту, підкреслити крихкість, зібрати образ воєдино, зробити його дорожчим та елегантним. А ось якщо не правильно підібрати взуття , то можна геть зіпсувати образ або здешевити його, а також зробити ваші ноги візуально коротшими і товстішими.

Як правильно підібрати взуття жінкам з низьким ростом – Каблук

Не вибирайте занадто високий, масивний каблук. Величезні каблуки зроблять вашу ходу незграбною і зіпсують поставу, що в результаті зіпсує враження. Краще зупинити вибір на 7-8 см довжини. Також часто буває, що на мініатюрних жінках дуже високий каблук плюс платформа виглядають не дуже.

3vzuttya-dlya-zhinok-z-nizkim-rostom-poradi-yak-pidibrati

Як правильно підібрати взуття жінкам з низьким ростом – Масивне взуття

Відмовтеся від занадто масивного і громіздкого взуття. Така пара взуття приверне увагу до нижньої частини тіла, і на тлі такого взуття ви будете здаватися ще меншою. А якщо у вас тонкі ніжки, то будете виглядати як з копитцями. Грубі черевики на помірно товстій підошві вітаються!

Як правильно підібрати взуття жінкам з низьким ростом – Колір взуття

Підбирайте взуття не контрастне до кольору ніг. Постарайтеся зробити так, щоб взуття збігалося з кольором того, що надіто: колготки, гольфи, довгі штани, джинси. Також добре якщо взуття в одній кольоровій гаммі з одягом. А якщо надіті на босу ногу, то підбирайте в тон відтінку шкіри.

5vzuttya-dlya-zhinok-z-nizkim-rostom-poradi-yak-pidibrati

Як правильно підібрати взуття жінкам з низьким ростом – Гострі носики

Бажано, щоб взуття для жінок маленького зросту було з гострим носом. Він повинен бути не задертим вгору, не дуже довгим а класичним гострим кінчиком. По-перше, тому що округлий ніс повільно втрачає актуальність (зараз більш актуальний квадратний), а по-друге, плавне звуження носка додає ще один-два візуальних сантиметра до довжини ніг.

4vzuttya-dlya-zhinok-z-nizkim-rostom-poradi-yak-pidibrati

Читайте також “Модний одяг Осінь-Зима 2017-2018”

Як правильно підібрати взуття жінкам з низьким ростом – Товщина каблука

Товщина каблука теж має значення. Якщо ваш зріст невеликий, але ви дівчина з формами, то шпильки зроблять вас ще більшою. Віддайте перевагу стійким каблукам, ноги будуть здаватися стрункішими. Дівчатам з тоненькими ніжками краще не вибирати занадто товсті масивні підбори, ніжки зовсім загубляться на їх фоні. Витончені каблучки, але необов’язково це повинна бути шпилька.

Як правильно підібрати взуття жінкам з низьким ростом – Черевички

Ще одне важливе зауваження, засноване на поширених помилках мініатюрних дівчат, якщо у вас, припустимо, чорні штани по щиколотку, або підвернуті сині джинси, то коли ви обираєте низькі черевички, то вони не повинні бути чорними або темно-синіми. В даному випадку, краще віддати перевагу саме ньюдовим або неконтрастним кольорам взуття. Так буде менше горизонтальних ліній, «ріжучих» довжину ваших ніг, і відповідно ніжки будуть здаватися довшими, а ви – вище. І, до речі, використовуючи цей прийом мініатюрним жінкам можна запросто порушувати правило «підвернуті джинси не носити».

6vzuttya-dlya-zhinok-z-nizkim-rostom-poradi-yak-pidibrati