Топ-7 ознак сексуальної жінки

girl-1219339_1280

Чого лише не придумає сучасна індустрія моди, аби зробити жінку більш привабливою у сексуальному плані. Пластика, косметичні процедури, відвертий одяг, фітнес-заняття… Та чи у цьому річ?

Диявол, як відомо, криється у деталях. Тож зовсім необов’язково відповідати відомим параметрам та мати ідеальні риси обличчя. Є кілька інших ознак сексуальної жінки. Поговоримо про них.

1. Пристрасть

Саме так, пристрасть. Проте це поняття насправді трохи глибше, ніж ми звикли думати. Бо пристрасть жінка може відчувати як до іншої людини, так і до життя в цілому, до улюбленого заняття, до роботи. Виявляється, це дуже спокусливо, – дивитись на жінку, котра цілком і повністю занурена в улюблену справу і отримує від цього задоволення.

fashion-2309519_1280

2. Доброта

Внутрішній світ жінки у сексуальному плану відіграє значну роль. Куди більшу, ніж прийнято вважати. Якщо жінка може витратити свій час чи зробити щось наперекір власним інтересами, аби допомогти іншому, то це показує її сердечність. Це зацікавлює чоловіків.

3. Чесність

Ключовий аспект – завжди залишатися собою. Для чоловіків це є сигналом, що від такої жінки годі чекати якихось підводних каменів. Сильну половину людства це дуже розслабляє. Адже непотрібно нічого вгадувати, можна просто довіряти партнерці. А така простота у стосунках для чоловіків є дуже важливою.

4. Елегантність

Тільки не спішіть скуповувати новий гардероб на усі гроші. Бо тут, як з’ясувалося, не у ціні справа. Та й не в одязі загалом. Елегантність має бути у душі. Таке собі благородство, з яким ви ставитесь до інших людей і цілого світу. Така жінка виглядає довершено, загадково і привабливо.

5. Інтелект

Так, красиві жінки швидше кидаються в очі. Адже про наш розум не написано на лобі. Але, будуючи стосунки, міцні і справжні, чоловік завжди більше захопиться тією, у котрої вищий інтелектуальний рівень. Бо ж парі потрібно не лише милуватися одне одним, а й, зрештою, говорити, дискутувати, досягати чогось. Звісно, візуально подобатись партнерові також є дуже важливо. Проте це лише те, з чого починаються стосунки. А от справжні цеглинки закладаються пізніше. Із тих же ознак сексуальної жінки, про які ми говоримо.

6. Впевненість у собі

Якщо жінка у собі впевнена, у ній упевнені всі. Впевнена хода, високо піднята голова, усмішка, відкритий погляд – це ключові показники. Стосунки із впевненою жінкою для чоловіка є легшими і цікавішими. Ніхто не хоче постійно заспокоювати партнерку, яка сама собі не подобається і через це весь час скиглить.

girl-1472185_1280

7. Амбіційність

Амбіції завжди виглядають сексуально. Тим більше вони допомагають досягати мети і рухатись вперед. Амбіції відіграють дуже важливу роль у стосунках. Адже саме завдяки їм чоловік знаходить ту жінку, заради якої готовий на все.