Одягаємось ідеально: тип фігури пісочний годинник

Якщо ви володарка типу фігури пісочний годинник, то ми вас вітаємо, ваші параметри ідеальні. Цей тип фігури найбільш збалансований і дуже привабливий для протилежної статі. В пісочному годиннику плечі пропорційні стегнам, а талія завжди залишається яскраво вираженою. Характерним для цього типу є один розмір для верху і низу. Коли жінка гладшає, то вага розподіляється по тілу рівномірно.

При виборі одягу потрібно:

-Обирати одяг з підкреслюючими фігуру лініями.

-Уникати безрозмірних топів і суконь.

-Одягати приталений одяг з легких тканин.

Як підібрати джинси для типу фігури пісочний годинник?

Жінкам з типом фігури «пісочний годинник» підходять джинси крою кльош і моделі вільного крою з завищеною талією. Гарно на цьому типі фігури виглядають класичні джинси та моделі скінні.

odyagaemos-idealno-tip-figuri-pisochnuy_godunnuk-dzusu
odyagaemos-idealno-tip-figuri-pisochnuy_godunnuk-dzusu1

Які сукні підходять жінкам з типом фігури пісочний годинник?

<

Для власниць типу фігури пісочний годинник у нас є хороша новина – вам підходять сукні будь-якого крою та фасону. Однак, виграшним варіантом завжди є підкреслена талія. Відмінно на такому типі фігури виглядають пишні спідниці з облягаючим верхом. Не рекомендується для такого типу фігури спідниці-олівці та спідниці-годе, корсети та широкі пояси.

odyagaemos-idealno-tip-figuri-pisochnuy_godunnuk-sukni

Верхній одяг для типу фігури пісочний годинник

Пісочний годинник це єдиний тип фігури, на якому будь-який верхній одяг виглядає ідеально. Чудово підкреслює стрункі ноги кейп та шкіряні куртки. Виграшним для типу фігу пісочний годинник є пальто на запах або з поясом. Класичний тренч та приталена парка завжди виглядає доречно та гарно підкреслює вигини тіла.

odyagaemos-idealno-tip-figuri-pisochnii-godinnik-palto

Як правильно підібрати взуття та аксесуари для типу фігури пісочний годинник?

Взуття для типу фігури пісочний годинник підібрати легко. Лодочки темних або світлих відтінків, балетки, кросівки, черевики та ботільйони.