Спідниця-саронг: Літня тенденція, яка завойовує серця модниць

sarong

Тренд, який зачаровує своїми цікавими таємницями екзотичного одягу мешканців Південно-Східної Азії, вже підкорив серце не однієї модниці зі всього світу!

Що таке саронг? Уявіть великий відріз натуральної тканини, що чудово “обіймає” тіло з боку на бік. Чоловіки гордо носять його навколо пояса, тоді як жінки елегантно зав’язують його на рівні грудей або навіть довше. Такий спосіб носіння створює неймовірний вигляд, надаючи саронгу можливість трансформуватися у різноманітні образи. Залежно від того, як ви його зав’яжете, це може бути граціозна спідниця, витончена пов’язка навколо стегон або вишукана сукня. У тому дійсно є якийсь своєрідний шарм, особливо спекотного літа!

Спідниця-саронг точно допоможе додати до вашого літнього образу екзотичності та океанського бризу! У цій статті ви ознайомитеся з чим можна комбінувати таку спідничку.

З чим поєднувати спідницю-саронг?

sarog_golovna_kartinka

Перш за все головна різниця між спідницею-саронг та звичайною спідницею із запахом, полягає у їх конструкції. У спідниці-саронг тканина не застібається на ґудзик, а замість цього зав’язується. Це надає їй особливої легкості та природного руху, дозволяючи вам відчувати себе зручно і стильно одночасно, особливо влітку.

Погодьтеся, що ця спідничка асоціюється із літом, океаном та гарячим піском. Саронг ідеально підходить до курортів своєю легкістю, адже вона чудово поєднується із купальником!

Сучасні дизайнери уміло адаптували таку спідничку і для повсякденних образів. Ви можете сміливо поєднати спідницю-саронг із топами та бавовняними сорочками.