Головні убори – тренди зима-весна 2017 року

hutryani_shapki

Коли настає холодна пора року, перед кожною жінкою постає вибір який же краще підібрати собі головний убір, щоб зміг стати стильним доповненням образу. На піку популярності в’язані шапки, які гармонійно виглядають на тлі нарядів будь-якого стилю. Без них не зможе обійтися жоден гардероб. Трендом 2017 року будуть в’язані шапки спицями або гачком.

stilni_vyazani

Трендом 2017 стануть і французькі берети з натуральних тканин,

francuzki_bereti

хутряні шапки, шапки – звірята, шапки снуди.

snud

Декором на головних уборах може бути аплікація, вишивка, стрази, квіти.

strazi
kviti

Модні тенденції 2017 року – акуратні капелюшки і капелюхи з широкими полями, перекочували в жіночий зимовий гардероб з літнього.

34

Трикотажні шапки з помпонами, шапки-папахи.

shapki
vushanki

Для зими більше підійдуть хутряні убори з натурального хутра або його якісної імітації: вушанки, «купола», шапки з козирками та іншими бешкетними елементами в стилі 80-х років.

spring_summer_2017_headwear_trends_headwraps_scarves1

Ще трохи елегантності додадуть шарфи, як головний убор. Довгі шарфи в Куфія – стилі, зав’язані в красиві головні убори. Яскраві, графічно надруковані шарфи, зав’язані над волоссям нагадають 50 – ті роки.

spring_summer_2017_headwear_trends_headwraps_scarves2

Giorgio Armani нагадає нам своїми шарфами про моду 20-х років.

І, нарешті, в Gucci, на додаток до деяких дуже творчих капелюхів, ми також побачимо розкішні атласні головні убори та шарфи. В основному вони зав’язуються у вигляді бантів.